16 June, 2024

Çukurova Balkon Projesinde, Teslim İçin Gün Sayıyor!

İstanbul’un gelişen ilçelerinden Kartal’da, “Balkon Hayatın Keyfidir” sloganı ile yükselen Çukurova Balkon projesinde, yavaş yavaş sona geliniyor. Sektörün önemli saha oyuncularından Çukurova Gayrimenkul tarafından inşa edilen Çukurova Balkon konut projesi, Eylül 2017 tarihinde sahiplerine teslim edilmeye hazırlanıyor. Çukurova Balkon projesi, gerek konumu ve gerekse konut sahiplerine sunduğu ayrıcalıklı donatıları sayesinde yatırımcılardan büyük beğeni topluyor. Deniz, adalar ve orman manzarasına hakim olan projede; birbirinden farklı daire mimarisi, geniş teraslar ve kullanılabilir bahçe alanları yer alıyor.

birevim faizsiz ev

Çukurova Balkon’da Teslimler Eylül 2017’de!

Toplamda, 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon projesi, kullanıcılarına konforlu bir yaşamın yanı sıra keyifli sosyal yaşam alanları da sunuyor. Çukurova Balkon projesinde yer alan daireler yatırımcılara 386 bin TL’den başlayan fiyatlardan oluşuyor. Şehrin ortasında; ancak, karmaşa ve gürültüden uzak bir yaşam alanı sunan Çukurova Balkon projesi, yatırımcılarına huzurlu ve arzu ettikleri hayatı vaad ediyor.

Yatırımcılar, ister deniz veya adalar isterler ise, orman manzarasına hakim konutları tercih edebiliyor. Projenin, Eylül 2017 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. Projede yer alan bazı dairelerde konum ve büyüklüğüne göre; 2 veya 3 balkon mevcut. Aynı tip daireler, 30 metreye genişliğe sahip teras ve bahçe katlarında ise 20 m2 kullanılabilir bahçe olanağına sahip.

Çukurova Balkon’da Daireler 386 Bin TL!

19 ve 20 katlı iki bloktan oluşan Çukurova Balkon projesi, 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konforlu konuttan oluşuyor. Çukurova Balkon projesinde daire fiyatlar: 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değişen rakamlardan yatırımcılara ulaşıyor. Yatırımcılara kullanım kolaylığı sunmak için projede yer alan, aynı büyüklükteki dairelerin iç mimarisi birbirinden farklı büyüklüklerde yapılmış.

Örneğin, mutfak veya yatak odaları farklı büyüklüklerde olan daireler tercihe göre; farklı büyüklüklerdeki giyinme odası, kiler, teras, ebeveyn banyosu ve bahçe kullanım alanına sahip olabiliyor. Konum olarak da ulaşım avantajına sahip olan proje, metroya 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Gün geçtikçe değerlenen Kartal bölgesinde yer alan proje; deniz, hava ve karayolu olmak üzere alternatifli ulaşım avantajına da sahip.

Sosyal donatıları ile kullanıcılarına konforlu bir yaşamın yanı sıra, keyifli bir yaşam alanı sunma amacında olan proje; açık alanda tenis kortu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark basketbol sahası, çok amaçlı saha, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, yarı olimpik açık yüzme havuzu, barbekü ve yürüyüş alanı ile kapalı otopark olanağı bulunuyor.

Kapalı otoparkta ise; 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler için ise 2 araçlık park yeri mevcut. Projede yeşil alana yüzde 85 oranında yer verilmiş durumda ve 750 m2 büyüklüğünde iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor.

birevim
Paylaş