16 June, 2024

Çukurova Tower’da Son 9 Daire Satışta!

Çukurova Tower’da Son 9 Daire Satışta! Çukurova Gayrimenkul, tarafından Kartal’da  inşa edilen  deniz ve adalar manzaralı  Çukurova Tower’da son 9 dairenin satış fırsatları devam ediyor. Çukurova Tower konut projesi, konforlu daireleri  ve sosyal donatılarının yanı sıra, hakim olduğu  manzarası ile de ilgi toplamaya devam ediyor.

birevim faizsiz ev

Bu ayrıcalıklı konut projesinin satışları, konumu ve kalitesi nedeniyle tamamlanmak üzere. Kartal bölgesinde önemli bir lokasyonunda yükselen Çukurova Tower’daki son 9 konut avantajlı fiyatlarla satışta. Adalar ve deniz manzarasına hakim olan 36 katlı bir residance projesi olan Çukurova Tower’da, 42 m2 stüdyodan 169 m2 3+1’e kadar farklı tipte 253 konuttan oluşuyor.

Çukurova Tower projesinde, iç mekanın daha ferah ve oturumun daha manzaraya hakim olması nedeniyle, boydan camlar kullanılmış. Mimarisi kadara iç dekorasyonuna da  önem verilen projede, dairelerde en iyi markalar kullanıldı. Projenin gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlardaki dış cephesi Çukurova Tower’ın,  doğaya saygılı konseptiyle dikkat çekiyor.

ÇUKUROVA TOWER!IN YÜZDE 90’I YEŞİL ALAN!

Çukurova Tower projesinde, satışı devam eden son 9 dairenin stüdyoları 250 bin, 1+1’ler daireler 380 bin, 2+1’ler  daireler 680 bin ve 3+1’ler  daireler 900 bin TL’den yatırımcılara ulaşıyor.  Deniz ve Adalar manzarasına hakim konumu, merkezi lokasyonu sayesinde ulaşım avantajı ve zengin sosyal donatıları sayesinde yatırımcısına karlı bir alternatif ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Çukurova Tower projesinin, yüzde 90’ı  yeşil alandan oluşuyor ve 1.200 m2’lik kapalı sosyal tesis alanına sahip. Projesin içinde yer aldığı peyzaj alanlarında  kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanları, basketbol sahası, spor merkezi, sauna, fitness, yürüyüş parkuru, tenis kortu, wellness, açık havuz ve güneşlenme terası mevcut.

birevim
Paylaş