Güncel Haberler

Dekonstrüktivist Mimarinin Temsilcisi Türkiye’de!

Geberit’in bu yıl ki konuğu Wolf D. Prix, 1 Kasım Çarşamba günü  Türkiye’de olacak.

birevim-reklam

Wolf D. Prix, Robotik ve 3D Printing teknolojisinin günümüz ve geleceğin mimarlık dünyası için olağanüstü hizmetleri olacağına inanan dekonstrüktivist mimarinin önemli savunuculardan. Geberit markasının davetlisi olarak İstanbul’a gelecek olan Wolf D. Prix, mimaride ilerici ve provakatif temsilin, geleneksel mimariyle yan yana olmasını savunuyor.

Prix, 1 Kasım Çarşamba günü ‘Zamanın Ötesinde Tasarım Kâşifleri’ etkinliğine katılacak. Ve, bu kapsamda Yapı-Endüstri Merkezi’nde mimarlarla bir araya gelecek. 2017 mottosunu  ‘Zaman geçer, Kalite kalır’ olarak belirleyen İsviçreli sıhhi tesisat markası Geberit, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliğiyle  bu yılda etkinliklerine devam ediyor.

1 Kasım Çarşamba günü YEM’de 5’inci kez düzenlenecek etkinliğe katılacak olan ve dekonstrüktivist mimarinin önemli temsilcisi olan COOP HIMMELB (L) AU’nun kurucu ortağı, tasarım müdürü ve CEO’su Wolf D. Prix olacak.

Teknoloji  Mimariyle Buluşuyor!

Prix, katılımcılara ayrıca robotik ve 3D Printing teknolojisinin mimarlık dünyası için nasıl fayda sağlayacağını paylaşacak. Prix; Coop Himmelb(l)au Mimarlık Ofisi’nin sahibi olmasının yanı sıra Büyük Avusturya Devlet Nişanı ve Avusturyalı Bilim ve Sanat Şeref Madalyası, dahil olmak üzere çok sayıda ödülün  sahibi.

Viyanalı mimar Prix, güncel projelerinde robot teknolojisinden sıklıkla faydalanma nedenlerini, mimar ve tasarımcılara anlatacak.1 Kasım Çarşamba günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte konuşacak olan Wolf D. Prix, daha sonra yöneltilen soruları  yanıtlayacak.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Güncel Haberler

Vakıf Bank Çalışma Saatleri 2020 - Saat Kaçta Açılıyor, Kapanır?

Güncel Haberler

Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2020 Saat Kaçta Açılıyor, Kapanır?

Güncel Haberler

TEB Çalışma Saatleri 2020 - Saat Kaçta Açılıyor, Kapanır?

Güncel Haberler

Şekerbank Çalışma Saatleri 2020 - Saat Kaçta Açılıyor, Kapanır?