15 June, 2024

Demir Country Projesi

İstanbul Avrupa Yakası Yakuplu da yer alan projenin teslimi 2020 olarak yapılmıştır. Toplamda 1.160 daire ve 77 adet ticari birimden meydana gelmektedir. Demir Country projesi toplamda 44 bin m2 alana sahip bir projedir. Her aileye uygun daire seçenekleri ile satışa sunulan bir projedir.

birevim faizsiz ev

Demir Country projesinde çocuk alanları, doğal yeşil alanlar, dinlenme tesisleri, açık ve kapalı havuzlar, sus havuzları, bankalar, aşıveriş alanları, restoranlar, yürüyüş parkurları gibi daha birçok aktivitenin bulunduğu alanlar yer almaktadır. Site 7/24 güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Açık ve kapalı otoparkı bulunan sitede dilediğiniz gibi aracınızı park edebilirsiniz.

Demir Country alanında Nevizade ve Galata’ya benzeyen sokaklara karşı manzara da evinizin balkonunda keyif yapabilirsiniz. Projenin içinde bulunan açık AVM ile dilediğiniz gibi alışveriş yapma imkânı da bulabilirsiniz. Spor salonu ve özel fitness odalarında rahatlıkla özel dersler alma imkânı yakalamış olursunuz.

Demir Country Kat Planları

Demir Country projesi 44 bin metre kare alana 9 blok olarak inşa edilmiş bir projedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşur. Genellikle dairelerin metre kare alanları 60 m2 ile 190 m2 arasında değişiklik gösteriyor. 3 blok farklı, 6 blok farklı mimariden oluşur. 1+1 daireler 58 m2 ile 73 m2 arasında, 2+1 daireler 88 m2 ile 143 m2 arasında, 3+1 daireler ise 145 m2 ile 198 m2 arasında değişiklik gösteriyor.

Yapılan konsepti ile Yakuplu’nun merkezi haline gelen bir projedir. Akıllı ev teknolojisi, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alanlar da yaparak oturan kişilerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Demir Country Ödeme Seçenekleri

Demir Country de daireler 1+1 daireler 295 bin TL, 2+1 daireler 500 bin TL, 3+1 daireler ise 690 bin TL’den satışa sunulmaktadır. Proje de 36 ay senet yapılırken aynı zaman da bankadan konut kredisi de kullanımı yapılıyor. Proje de yüz de 25 peşinat verilmesi durumunda banka kredisi de kullanarak ev sahibi olma imkânı sağlıyorsunuz.

Ev sahibi olmaya karar verdiğiniz zaman kısmi bir peşinat ayırarak çok daha rahat bir şekilde ev alabiliyorsunuz. Aynı zaman da Demir Country projesinde kiralık daireler de bulmanız mümkün. Rahat ve konforlu bir yaşam alanı için Demir Country uygun fiyatlı daireler sizleri bekliyor.

Demir Country Özellikleri

Demir Country Avrupa Yakasında bulunan oldukça lüks ve rahat bir konfor alanı sağlayan projedir. Özellikle çocuklar için oyun alanlarının olmadı da çocuklu aileler için büyük kolaylık sağlar. Spor alanlarının olması ve lüks özellik de bulunan fitness merkezi de spor yapmayı sevenler için kaçınılmaz bir fırsattır.

Demir Country projesi içinde lüks cafe ve restoranlar da bulunur. Sporu sevenler için futbol sahaları, basketbol sahaları ve tenis kortu da bulunur. Özel lüks kapalı otoparkın olması da araçlarınızın güvenli bir şekilde park halinde olmasını sağlar.

Bina özellikleri arasında da asansör kullanımı, jeneratör sayılabilir. Konutların hepsi merkezi ısıtma sistemiyle çalışır. Hemen hemen her daire de ebeveyn banyosu da bulunur.

Demir Country Nerede? Ve Yakın Çevre

İstanbul Beylikdüzü Yakuplu da bulunan Demir Country benzersiz konsepti ve lüks dekorasyonuyla dikkat çekmektedir. E5 ve Metrobüs’e 5 dakika uzaklığı bulunuyor. 2. Ve 3. Havalimanlarına ise sadece 20 dakika uzaklıkta bulunur. Etrafta AVM ve hastaneler de oldukça fazladır. Merkezi bir alanda olduğu için gitmek istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs ve minibüs gibi ulaşım alanlarının durakları da oldukça yakın bir konumdadır.

Avrupa Yakasının en gözde sitelerinden biri olduğu için yatırım yapmak için de oldukça iyi bir konumdadır. Sitenin içerisinde bulunan AVM sayesinde alışverişlerinizi buradan da halletmeniz mümkün. Konforlu bir yaşam alanı ve ulaşım imkânı için sizde Demir Country tercih edebilirsiniz.

birevim
Paylaş