16 June, 2024

Demir İnşaat’tan, Yüzde 16 İndirimli Kampanya!

Demir İnşaat, yüzde 16 indirimle, isteyen herkesi 16 gün süresince cazip fiyatlarla   ev sahibi yapacak.

birevim faizsiz ev

Demir İnşaat’ın, 16 Eylül tarihine kadar geçerli olacak bir kampanya başlattı. Demir İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 16 oranında iskonto fırsatı sunuyor. Beylikdüzü’nde, akıllı ev temasıyla inşa edilen Demir Romance projesi de bu kampanyaya dahil. Öte yandan, teslimi geçen yıl yapılan Ayışığı Butik ve Demir La Vida projeleri de kampanyadan konut alanlara indirimli fiyatlardan ulaşacak.

Demir İnşaat, Beylikdüzü’nde aşk temalı Demir Romance, Büyükçekmece’de yükselen Demir La Vida ve Beylikdüzü’nde konumlanan Ayışığı Butik projeleri ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Sigorta Demir İnşaat’tan!

Kampanya yatırımcılara yüzde 16  indirim avantajı sunuyor. Kampanyadan ev sahibi olmak  isteyenlere, kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra yüzde 25 peşin, 0.98 faiz oranı ve 120 ay vade  olanağı da mevcut.

Kampanya süresince ev alanlar Demir Grup çatısı altında yer alan DAY Sigorta’nın sunduğu 4 farklı sigorta olanağından ücretsiz  faydalanabilecek. Bu avantaj kapsamında; araç sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası ve yaşam riskleri sigortaları yatırımcılara ücretsiz sağlanıyor.

birevim
Paylaş