411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Ev ve Dekorasyon

Dünyanın en şık iç mimari tasarımları

Yeni bir eve sahip olduktan sonra işin en zor kısmı evi dekore etmektir. Evin boş alanlarını kullanışlı hale getirmek, ufak dokunuşlarla şık bir görüntü yakalamak tasarımın ince ayrıntılarıdır. Siz de evinizde ufak değişiklikler yapmak istiyorsanız yazımızda dünyanın en şık iç mimari tasarımlarını bulabilirsiniz.

Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için tasarlanan bu evde büyük pencerelerin ve perdelerin uyumunu yakalayabilirsiniz. Dekorasyonda en dikkat çeken ayrıntı tavan dekoru. Şık avizelerle tasarımı tamamlayabilirsiniz.

 

Klasik salon dekorasyonunda kahverengi ve krem tonlarını bir arada kullanarak şık bi tasarım elde edebilirsiniz. Dekoratif yastıklarla koltuklarınızı hareketlendirebilir odaya modern bir hava katabilirsiniz.

 

Oturma odası dekorasyonunda sıcak renkler kullanarak ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Farklı renklerde kullanılan koltuk takımları son dönemde oldukça moda. Kırmızı, sarı ve turuncu gibi renklerle odanızı dekore edebilirsiniz.

 

Ahşabın muhteşem dokusunu hissedebileceğiniz harika bir yatak odası tasarımı. Kahverengi, kırık beyaz ve bej renklerinin mükemmel uyumu odanıza bir sıcaklık katacaktır.

 

Banyo dekorasyonunda iç mimari tasarımın etkisi yadsınamaz. Cam duş kabini ile estetik bir görüntü elde edebilir, doğal görünümlü duvar kağıtları ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar
Ev ve Dekorasyon

Küçük Evler için Akıllı Çözümler

Ev ve Dekorasyon

Eviniz ne kadar akıllı?

Ev ve Dekorasyon

Nefes kesen yapılarıyla dünyanın en güzel yüzen evleri

Ev ve Dekorasyon

Dünyanın en güzel 10 prefabrik evi