15 June, 2024

Duru Beytepe Projesi

Duru beytepe modern yaşamın yeni projesidir. Ankara’da yer alan proje tuna yapı AŞ’ye ve safe inşaat ortaklığı ile yapılmıştır. İçinizi ısıtan manzarası ve harika tasarımları ile göz kamaştıran bir projedir. Oldukça gösterişli bir proje olan duru beytepe titizlikle yapılmıştır. Toplam alanın neredeyse birçoğu ise peyzaj ve sosyal alanlardan oluşur.

birevim faizsiz ev

Ankara da hiç olmadığı kadar yeşil alan sunan proje de 48 bin M2 alan üzerine toplam da 484 daire yapılmıştır. Bu daireler oturanlara ferah bir ortam sunmaktadır. 2+1 den başlayarak 5 + 1 daireye kadar çeşitleri bulunmaktadır. Her bir dairenin metre kareside farklıdır. Daha önce Ankara da yapılan projelere göre daha yeşil alana sahip bir projedir. Hemen hemen her dairenin manzarası da gayet iyidir. Sizde bu güzel dairelere sahip olmak isterseniz duru beytepe projesine gelerek istediğiniz özellikte daireyi alabilirsiniz. Dairelerin her biri hem geniş aileler için hem de tek başına yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış yapılardır.

Duru Beytepe Kat Planları

Ankara’da bulunan duru beytepe projesi 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1  ve 5 + 1 daire modellerinden oluşmaktadır. 2+1 daireler 82 m2 olarak yapılmıştır. 3 + 1 daireler 132 metre² olarak yapılmıştır. 4 + 1 ve 5 + 1 dairelerde genellikle dubleks modellerde mevcut. 4 + 1 olan daireler ise 170 m2 olarak planlanmıştır. Dubleks daire veya normal daire seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Dairelerin her biri ebeveyn banyolu olarak tasarlanmıştır. Dairelerin her biri manzaralı olduğu için oturanlara ferah bir alan yaratır. Bu nedenle daireler içinizi açacak şekilde tasarlanmıştır. Daireler de ısınma tipi olarak merkezi sistem tercih edilmiştir. Isı yalıtım ve ses yalıtımı da oldukça kalitelidir.

Duru Beytepe Ödeme Seçenekleri

Duru beytepe projesinse daireler 4+1 360 m2 ve 244 m2 arasında değişir. 5+1 daireler 326 ve 368 m2 arasındadır. 5+1 daireler ise dublekstir. 392 m2 kadar genişlikte bulunur. Daire fiyatları 1 milyondan başlayarak 3 milyona kadar çıkmaktadır. Bütçenize uygun dairenizi belirledikten sonra firmanın size sunmuş olduğu ödeme seçeneklerinden yararlanmanız mümkün.

Ankara’nın yeni incisi olan incek ve Beytepe de bulunan projede ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Proje kapsamında %10 indirim ve %10 peşinat olarak kampanyalar yapılmaktadır. Bir kısmını peşin verip kalan ücreti de banka kredisi ile tamamlamanız mümkün.

Duru Beytepe Özellikleri

Duru beytepe projesi içerisinde birçok çocuk alanı bulunur çocukların rahat rahat oynayabileceği alanlar, bahçeler yapılmıştır. Mahalle kavramını yeniden canlandıran bu proje ile doğal ortamın size sunduğu avantajlardan da yararlanmanız mümkün.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin vakite geçireceği stranç meydanı kurulmuştur. Evcil hayvanlar için özel bahçeler tasarlanmıştır. Proje kapsamın da açık ve kapalı havuzlar da bulunur. Site 24 saat güvenlik sistemi ile kontrol edilir. Saha birçok yaralanacağınız sosyal alanlar yapılmıştır. Sporu sevenler için yürüyüş parkurlar, tenis kortu ve basket sahaları sa inşa edilmiştir. Duru beytepe hem sosyal alanda hem yaşam alanı açısından vazgeçilmez ve çok tercih edilen projelerden bir tanesidir.

Duru Beytepe Nerede? Ve Yakın Çevre

Ankara İncek Bölgesinde yer alan Duru Beytepe saha çok üst gelire sahip kişilere hitap etmektedir. 2 katlı bahçeli konutlarla yapılmış olan projenin lokasyonu da oldukça iyi bir konumdadır. Ankaranın İncek bölgesi konut ve iş yeri alanlarının toplandığı bir bölgedir. Konya yolu üzerinde ve Çayyolu şle çevrelenmiş bir bölgedir. Civarda birçok Avm, okul ve iş hanları bulunur.

48 bin m2 alan üzerine yapılmış olan bu yapı da 2 kule ve 8 yatay blok bulunur. Merkezi bir konumda yer aldığı ulaşım konusunda da bir sıkıntı yaşamazsınız. Bu nedenle Duru Beytepe projesi sizin için oldukça ideal bir projedir.

birevim
Paylaş