18 July, 2024

Eminevim 2020 Yılı İçin Hazırladığı Yeni Kampanyasını Açıkladı

Eminevim 2020 yılı için yaptığı açıklamalar kapsamında yeni bir kampanya başlattığının müjdesini verdi. Eminevim’den konut sahibi olmak isteyenlerin artık erken ev edinme fırsatı kapsamında konut sahibi olma imkanı bulacakları belirtildi. Erken teslimatlı Emin Evim projeleri kapsamında, vatandaşların 120 ay vade seçeneği tercihlerinde maksimum 30 ay içerisinde kendi evlerini edinebilecekleri detayına yer verildi.

birevim faizsiz ev

Kampanya Detayları Neler?

Diğer yandan 2020 yılı için yeni sunulan proje kapsamında vatandaşlar, 30 ayda ev sahibi olma koşullarından yararlanılırken, % 9,4 veya % 7 oranlarında sunulan organizasyon indirimi rakamlarından da yararlanma imkanı bulacaklar. 120 şube ile Türkiye genelinde faaliyetlerini devam ettiren Eminevim 2020 sene sonuna kadar ise toplamda 150 şube sayısına ulaşarak, vatandaşlara daha iyi koşullarda hizmet vermeyi amaçlıyor.

2020 Yılında Eminevim Büyümesi

İcra Kurulu Başkanı tarafından yapılan açıklama kapsamında ise Eminevim’in 2020 yılında % 30 oranında büyüme sağlayacağı belirtildi. Emim Evim 2020 yılında yeni projelere imza atarken vatandaşların ev sahibi olma koşullarını daha yüksek oranda destekleyerek ve onları daha avantajlı ev alım koşullarından yararlandırarak, konut sahibi edindirme faaliyetlerini sürdüreceklerini belirtiyor.

Türkiye’de kendi evine sahip olmayan ve konut edinme ihtiyacı bulunan vatandaşlar ise tasarrufa dayalı faizsiz finans yönteminden faydalanarak, uygun aylık ödeme rakamları üzerinden Eminevim’le konut sahibi olma fırsatı ediniyor. Emin Evim projeleri kapsamında 30 aylık süre sonunda kişinin kendine ait konutuna yerleşmesi olanağı sunuluyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

sixteen + ten =