18 April, 2024

Eminevim Başarılı Çalışanlarını Ödüllendirdi

Eminevim başarılı çalışanların emeklerini ödüllendirdi. Çalışan sayısını %120 arttıran Enimevim, çalışanlarından başarılı olanlarını bir kez daha ödüllendirerek gururlandırdı.

birevim faizsiz ev

Eminevim Türkiye’de faizsiz elbirliği sistemi sektöründe 29 yıldır faaliyet göstermektedir. Eminevim 2005 yılında kurulmuştur. 120 şubesi ve 200 çalışanı ile Eminevim en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Emin Grup bünyesinde faaliyet gösteren Eminevim’in dikkat çeken bir diğer özelliği de Türkiye’nin 81 ilinde tapu teslim eden ilk özel kurum olma özelliğidir. Eminevim her ay 2000 kişiyi ev ve araba sahibi yapan bir firmadır. Faizsiz finans sektörüne yön veren firmalardan bir tanesi olan Eminevim, hizmet alıcılarına gayrimenkul ve araç alma imkanını faizsiz bir şekilde sunmaktadır.

Emin Üstün Başarı Ödülleri

Emin Üstün başarı ödülleri merhum faizsiz finans sektörü kurucusu olan Emin Üstün adına ilk kez verildi. Çalışanların memnuniyetine önem verdiklerini belirten Sefa Üstün, Emin Üstün ödüllerini vermeye devam etmek istediklerini belirtmiştir. Sefa Üstün’ün 2005 yılından 2012 yılına kadar Emin Grup Genel Müdür Yardımcılığı, 2012 yılından itibaren ise Emin Grup İcra Kurulu Başkanlığını sürdürdüğünü belirtmiştir.

Eminevim gerçekleştirilen ödül töreninde 69 çalışanına ödül vermiştir. Sefa ÜSTÜN konuşmasının devamında elde edilen başarıda çalışanlarının öneminin çok yüksek olduğunu belirtmiş ve bu ödül töreni ile çalışanlarının bu başarısını takdir etmek istediklerini söylemiştir. Eminevim bu ödüller ile firmanın başarıya verdiği önemi bir kez daha kanıtlamıştır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × three =