18 July, 2024

Eminevim BDDK’ya Bağlandı Mı?

Eminevim faizsiz konut alımı ve faizsiz araba alımı konusunda uzun süredir hizmet veren şirketlerden bir tanesidir. Güçlü yapısı ile ev ve araba almak isteyen insanların uzun süredir sağlıklı bir yapı üzerinden istediklerini almalarına olanak sağlıyorlar.

birevim faizsiz ev

2021 yılında çıkan yasa ile birlikte BDDK Eminevim gibi şirketleri kontrol altına alma kararı aldı. Eminevim BDDK üzerinden lisans alabilen 8 şirketten bir tanesi olmayı başardı. Bu basit detay dahi şirketin aslında ne kadar güçlü ve güvenilir olduğuna işaret eden önemli bir detay olarak kabul edilebilir. Sizlerin yapması gereken bu güçlü yapıda kendinize uygun olan seçeneği tercih etmek olacaktır.

Eminevim BDDK’ya Bağlı mı?

BDDK tarafından tasarruf finansman şirketlerini kapsayan yasa kapsamında denetimler yapıldı. Bu denetimler sonrasında 30’dan fazla şirketin bulunduğu sektörde günümüzde 8 adet şirket sadece bu şartları sağlamayı başardı. En önemli detayı 100 milyon TL öz sermaye sınırının olması olarak görüldü.

Eminevim BDDK’ya bağlı mı sorusuna bu andan sonra evet demek yeterli olacaktır. Çünkü belirlenen şartların tamamını sağlayan sadece birkaç şirket arasına girmeyi başardılar. Şimdiye kadar aslında bu kanun olmadan da işlerini ne kadar güvenilir ve sağlam bir şekilde yaptıklarını bizlere göstermiş oldular. Güçlü yapıları sayesinde şu ana kadar 200 bine yakın insanın hayallerine faiz ödemeden ulaşmalarına olanak sağlamayı başardılar.

Eminevim Yasal mı?

Eminevim yasal mı sorusu bu şirket için sorulan soruların başında geliyor. BDDK tarafından denetim altına alınan şirket bu andan itibaren eskisinden daha güvenilir ve sağlam bir yapıya bürünmüş oldu. Çünkü bu kanun içerisinde çok dikkat edilmesi gereken birçok şart bulunuyor.

Bu şartları bir şirketin sağlamayı başarması aslında o şirketin ne kadar güçlü olduğunun da basit bir göstergesi oldu diyebiliriz. Tek yapmanız gereken işlem bunu kontrol etmek olacaktır. BDDK’yı ziyaret ederek lisans bilgisini kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Bu konuda doğru tercihi yapmak sizlere olması gerekenden fazlasını bulma şansını sunmuyor.

Eminevim’in Güvenceleri

Eminevim devlet güvencesi altında girmiş bir şirket olarak artık hizmet veriyor. Tüm işlemleri devlet tarafından denetlenen ve özel olarak ilgilenen şirkete olan ilgi günümüzde giderek daha yoğun bir şekilde yaşanıyor.

Eminevim özellikle banka kredilerinin çok yüksek olduğu bu dönemde alternatif olarak ev ve araba finansmanı sağlamak isteyenler için en doğru seçim olarak gösterilebilir. Dikkatli incelendiği zaman şirketin işlerinde çok başarılı olduğunu sizlerde göreceksiniz.

Çekilişli bir şekilde sunulan kampanyalar ve belirli bir tarih zarfı içerisinde sunulan işlemler şirketler tarafından rahatça talep edilecek bir yapıyı sunuyor. 100’ün üzerinde ülkemizin her yerinde bulunan şubeleri, online işlem kolaylığı ve müşteri hizmetleri sisteminin kesintisiz bir şekilde çalışıyor olması şirketi tercih etmenize ikna edecek detaylar olarak gösterilebilir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × 4 =