16 June, 2024

Eminevim Devlet Güvencesinde Mi? Eminevim Güvenilir Mi?

Eminevim tasarruf şirketleri arasında çok uzun süredir hizmet veren bir şirkettir. Güçlü şirket yapısının yanında uzun yılların vermiş olduğu deneyim, yüksek öz sermayesi sayesinde kendisini tercih eden kişi sayısı gün geçtikçe artıyor.

birevim faizsiz ev

Uzun yıllardır sektörde yer alan şirket şu ana kadar 200 bin aileyi ev veya araba sahibi yapmayı başardı. Ancak son yıllarda artan bu tür şirketleri denetim altına almak için 2021 Mart ayında yeni bir yasa çıktı. Bu yasa kapsamında şirketlerin en az 100 milyon TL’ye sahip olması gerektiği belirtildi.

Eminevim Devlet Güvencesi Var mı?

Eminevim devlet güvencesi var mı sorusuna bu andan sonra “evet” demek daha doğru olacaktır. Bu yasa çıktığı andan itibaren yasaya uyan şirket sayısı sadece 8 oldu. Diğer şirketlerin devlet tarafından alınan kararla kapatılmasına ve tasfiye edilmesine karar verildi.

Eminevim bu güveni ve standartları sağlamayı başaran şirketlerden sadece bir tanesi oldu. 100’ün üzerinde şubesi, binlerce çalışanı, ipotekli anlaşmaları ile de bu durumu destekleyen şirket binlerce ailenin herhangi bir faiz ödemeden ev, araba veya iş yeri sahibi olmasına imkan veriyor.

Tabi bu bilgileri doğrulamak için tek yapmanız gereken BDDK’yi incelemek olacaktır. Bu konuda gerekli bilgilere ulaşmak sizlere çok değerli seçenekler sunacaktır.

Eminevim Güvenilir mi?

Eminevim sunduğu kampanyalar sayesinde insanların ev almalarına, araba almalarına yardımcı oluyor. 30 yılı aşkın bir süredir bu hizmeti veren şirket sürekli üzerine koyarak yoluna devam ediyor. Tasarruf finansmanı sistemi sayesinde binlerce insanın bir araya gelmesini ve hiç kimsenin faiz ödemeden istediğini almasına imkan veriyor.

Tabi bunun olabilmesi için insanların Eminevim güvenilir mi sorusuna cevap vermesi gerekiyor. Bu soruya “evet” cevabını kendileri almak istiyorlar. Bunun için günümüzde tek yapmanız gereken BDDK’nın sitesini ziyaret ederek şirkete verilen lisansı görmeniz olacaktır. Sizde bu sayede doğru adımları atmak ve en doğru tercihi yaparak sisteme dahil olabilmek konusunda kararsız kalmamış olacaksınız.

Tek yapmanız gereken doğru adımı atmak olacaktır. Bu doğru adım için de şirketle bağlantı kurmak olacaktır.

Eminevim Lisanslı mı?

Eminevim tasarruf finansmanı sektöründe ki en güçlü şirketler arasında yer alıyor. Uzun süredir ülkemizde bu mantıkla hizmet veren şirket 2021 yılında karar ile birlikte bu hizmetini devlet denetimizde aynı zamanda devletten aldığı lisansla yapmayı başarıyor.

Eminevim lisanslı mı sorusuna bu andan itibaren “evet” demek daha doğru oluyor. Çok basit bir yapıya sahip olmasının yanında yeterli sayıda tedbirin de alınarak hizmet vermeye devam etmeleri şirketin güçlü yapısın da etkisi binlerce ailenin hiç faiz ödemeden ev veya araba almasına olanak sağlamış oluyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen − 4 =