Faizsiz Ev

Eminevim firmasının çalışma mantığı nedir?

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler özel firmaların kapısını çalmaya devam ediyor. Peki bu alanda hizmet veren Eminevim firmasının çalışma mantığı nedir? Sistem nasıl işliyor? İşte detaylar…

Elbirliği sistemi de denilen uygulamada firma ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara faizsiz, kişinin bütçesine göre imkan sağlıyor. Ev sahibi olmak isteyen kişi öncelikle bütçesini ve kaç ay vade yapacağını belirliyor. Belirlediği taksit sayısı kadar bir gruba dahil ediliyor. O grupta bulunan kişilerden her ay birine noter huzurunda yapılan çekilişle ev alınıyor. Evini alan kişiler kiradan kurtulup kendi evine geçtikleri için ödemelerini bir miktar arttırarak diğerlerine yardımda bulunur. Yapılan çekilişte ev çıkmayanlar kirada oturmaya devam ettikleri için kendilerinden önce ev alanlardan bir miktar yardım alır.

Bu sistemde kişi evini alana kadar yardım aldığı için ödediği taksitler her ay düşer, evini aldıktan sonra ise kendinden sonra ev alacaklara yardım yapacağı için taksitleri bir miktar yükselir.

Taksit sayısının yarısına kadar yapılan çekilişte evi henüz çıkmamış kişiler daha fazla bekletilmez ve tamamının evi taksit sayısının tam ortasında teslim edilir. Yani hiç kimse taksit yarısından sonrasını beklemez. En son alan kişi taksit sayısının yarısında evini alır.

Eminevim sisteminde organizasyon ücreti dışında herhangi bir ücret müşteriden talep edilmez.

Benzer Yazılar
Faizsiz Ev

Faizsiz Ev Kredisi Sayesinde Bir Ev Parası Cebinizde Kalacak

Faizsiz Ev

Faizsiz Finansman Birliği Açılıyor

Ekonomi HaberleriFaizsiz Ev

Eminevim 2020 Yılı İçin 500 Yeni Personel Alacak

Faizsiz Ev

Eminevim 2020 Yılı İçin Hazırladığı Yeni Kampanyasını Açıkladı