21 May, 2024

Eminevim Kendi Yöneticilerini Yetiştiriyor

Faizsiz finansman sektöründe faaliyet gösteren Eminevim firması, 5 ay önce başlattığı eğitim projesi kapsamında yönetici ihtiyacını karşılamak için ilk mezunlarını verdi. Eminevim firması ilk mezunları için eğitim sertifikası için tören düzenledi. Firma gerçekleştirdiği eğitim ile çalışanlarının liderlik, farkındalık ve mesleki yetkinlik özelliklerinin geliştirilmesi için eğitim süresi boyunca çalışanlar yöneticilik ile hazırlanmaktadır.

birevim faizsiz ev

Eminevim firmasının İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ile ortak düzenlendiği eğitim sürecini tamamlayan çalışanlarına sertifika töreni düzenledi. Sertifika törenine Eminevim Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi akademisyenleri de katıldı. Yapılan törende 17 yönetici adayına sertifika verildi.

Eminevim Grup İcra Kurulu Başkanından Eğitim ile İlgili Açıklama

Eminevim Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, sertifika töreninde verilen eğitim süreci ve eğitim programının kapsamı ve firmanın eğitim programı sonucunda elde etmek istediği sonuç hakkında açıklamalarda bulundu. Eminevim İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün yaptığı açıklamada şirketin en önem verdiği yatırım olduğunu ve kaynağının insan kaynağı olduğunu söyledi.

Sefa Üstün açıklamasının devamında firmada çalışanlar arasında yetenekleri olanları kazanmak ve iş dünyasında rekabet güçlerini artırmak istediklerini ve bu konuda diğer firmalardan farklı bir proje geliştirdiklerini açıkladı. Başkanın konu hakkındaki bir diğer açıklaması ise proje kapsamında ilk mezunları verdiklerini, bu eğitim projesi kapsamında kendi yönetici havuzlarına sahip oldukları oldu.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

4 × 3 =