Güncel Haberler

Eminevim’den BB Erzurumspor’a Şampiyonluk Prim Desteği

Eminevim firması, BB Erzurumspor kulübüne Süper Lig şampiyonu olması halinde prim vereceğini açıkladı. Firmadan yapılan açıklamaya göre 1. lig ekiplerinden birisi olan BB Erzurumspor’a vermiş olduğu sponsorluk desteklerinin yanı sıra 300 bin TL de şampiyonluk primi verilecek.

Eminevim firmasının sponsorluğu ile başarılı bir şekilde mücadele veren BB Erzurumspor, Süper Lig’e çıktığında da firma tarafından prim sahibi olacak. Bu durum yalnızca BB Erzurumspor kulübünü değil, taraftarları da oldukça memnun etti.

Erzurumspor Kulüp Başkanından Teşekkür Açıklaması 

Eminevim firması tarafından açıklanan şampiyonluk prim desteği müjdesinden sonra Erzurumspor kulüp başkanı da önemli açıklamalarda bulundu. Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, açıklamalarına Eminevim firmasına desteklerinden dolayı teşekkür ederek başladı.

Üneş, BB Erzurumspor’un şampiyonluğa odaklı olduğunu ve Süper Lig için tüm çabanın verildiğini açıkladı. Açıklamaların devamında ise kulübün sponsorluğunu üstlenen Eminevim firmasının şampiyonluk priminin Bursaspor öncesi moral ve motivasyon açısından oldukça faydalı olduğunu açıkladı.

Eminevim firması, faizsiz yöntemle ev ve araba alma imkanı sunan faizsiz firmalardan birisidir. Firmanın 1991 yılında faaliyetlerine başladığı bilinmektedir. Eminevim kurucusu ise Emin Üstün’dür. Emin Üstün’ün birkaç arkadaşıyla sırayla otomobil sahibi olma modeli üzerinde çalıştığı ve kısa sürede başarılı olduğu bilinmektedir. Ardından el birliği sistemi güçlendirilerek, otomobil alımının yanı sıra ev sahibi olma imkanı da sunulmuştur. Günümüzde Emin Şirketler grubu, Emin Tarım ve Hayvancılık, Emin Sigorta, Emin Otomotiv gibi firmaları barındırmaktadır.

Benzer Yazılar
Güncel Haberler

Yabancıya Konut Satışları Artıyor

Güncel Haberler

Dünyadaki En İnatçı 10 Ev Sahibi

Güncel Haberler

Faizsiz Araba Alma Fırsatı

Güncel Haberler

Faizsiz Ev ve Araba Alma Sistemleri Nasıl İşliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir