15 June, 2024

Emlak Fuarı Kapılarını Açtı

Türkiye’nin uluslararası tek emlak fuarı olan CNR Emlak Fuarı ve CNR Emlak Zirvesi, Yeşilköy’de kapılarını ziyaretçilere açtı.
İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarın destekçileri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ.  30’un üzerinde konuşmacının yer alacağı fuarda 500’ü yabancı toplam bin 200 sektör profesyonelleri buluşuyor.
Zirvenin açılış konuşmasını yapan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan,“Ülkemizin lokomotif sektörlerinden olan gayrimenkul sektörünün sorunları tartışıp, sektörün beklenti ve önerilerini almaya çalışacağız. 2000’li yıllarda gayrimenkul sektörüyle ilgili oldukça az fuar ve zirveler düzenleniyordu son zamanlarda bu sayı oldukça arttı. Son 15 yılda önemli gelişmeler yaşanan gayrimenkul sektöründe dünyada örnek teşkil edecek gayrimenkul projelerimiz bulunuyor. Bu da hükümetimizin inşaat sektörüne verdiği önemi gösteriyor” dedi.

birevim faizsiz ev

TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik ise, “İnşaat sektörü alt sektörleriyle birlikte 300 sektöre hizmet ediyor. 2017’nin ilk yarısında inşaat sektörü yüzde 6.4 oranında büyüdü. Eylül sonu itibariyle Türkiye’de toplam 1 milyon 30 bin 448 konut satıldı. Geçmiş yıllara oranla bu rakam rekor kıracak gibi görünüyor” şeklinde konuştu.

CRM Medya Emlak Fuarında
Geçtiğimiz ay Antalya Digital Zirvesini gerçekleştiren CRM Medya, fuardaki yerini aldı. Sektörün önde gelen ajansı, özellikle emlak piyasasına getirdiği yenilikçi çözümlerle adından söz ettiriyor. Değişen reklam anlayışı ile teknolojiyi bir araya getiren CRM Medya, digital alanda firmalara farklı bakış açısı ve reklam fırsatları sunuyor.
Bu yıl 5. kez kapılarını açan fuar, 26 Kasım Pazar gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak. CRM Medya 8. Hall D -02’de yer alan standında, inşaat sektörüne özel 360 derece medya çözümlerini profesyonel ekibi ile tanıtacak ve bilgilendirmeler yapacak.

Her geçen gün değişen reklam anlayışını, uluslararası seviyede takip eden ve digital çözümleri ile önderlik eden CRM Medya, inşaat sektöründe, firmayı ve direkt alıcıyı doğru projelerle buluşturması ile tanınıyor. Pek çok firmanın ilk tercihi olan CRM Medya, fuar alanında 26 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyor.

 

 

birevim
Paylaş