21 May, 2024

Emlak Konut GYO’dan Yarın Büyük Kampanya!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM, 14 Eylül – 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak bir kampanya başlatacaklarını söyledi. Kampanya,  yatırımcıları yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapacak.

birevim faizsiz ev

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM,14 Eylül’de başlayacak kampanyada, yatırımcıların Emlak konut çatısı altındaki bütün projelerden konut alabileceğini söyledi. Ev sahibi olmak isteyeler, kampanyadan  %5 peşinat  %15 satışta  ve 1 yıl sonra kalan %80’lik kısım için ise anlaşmalı bankalardan kredi esasına göre yararlanabilecek. Yatırımcılar, ilk taksiti Ocak 2019’da ödemeye başlayacak.

Emlak Konut GYO’dan Dev Kampanyası!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM: ”Herkesin ulaşılabilir fiyat ve olanaklarla evsahibi olmasını istiyoruz. Bu nedenle, 14 Eylül – 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak bir kampanyaya başlıyoruz. Kampanya’da  %5 peşinat %15 satışta 1 yıl sonra kalan %80’lik kısım ise anlaşmalı bankalardan çekilecek kredi esasına dayanıyor. Kampanyada ilk taksit ödemeleri ise, Ocak 2019’da başlıyor.” dedi.

Kurum: Ülkemiz Yatırımda Cazibe Merkezi!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM, gayrimenkul sektöründe dış pazarlara açılmanın ve global arenada ülkemizin tanıtımının önemine de vurgu yaptı.Murat Kurum; “Bildiğiniz gibi Cityscape Global sektörün önemli sahnelerinden birisi ve Emlak Konut olarak bizde bu sahnede uzun bir süredir düzenli olarak bulunmaya özen gösteriyoruz. Bu yılda fuarda yabancı yatırımcıya yönelik tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerini gerçekleştirmeye çalıştık. Türk Şirketlerimiz burada yabancı gruplarla ve yatırımcılarla iletişim halinde olarak, kendi markasını, Türk inşaat sektörünün gücünü, potansiyelini ve özgüvenini uluslararası platforma taşıdı.” Dedi.

Emlak Konut GYO, 2017 Hedeflerine Ulaştı!

Murat Kurum: “Emlak Konut GYO olarak, Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleştirdiğimiz ihalelerle 11 milyar TL’lik bir değer oluşturma başarısı gösterdik. Ardından Ağustos ayında Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik arazi üzerinde mahalle konseptiyle hayata geçirmeyi planladığımız “Bizim Mahalle” projemizin ihalesini duyurduk.” diye konuştu.

Murat Kurum, “Eylül ayında ise, bugüne kadar 13.000 bağımsız bölüm, alt yapı, sosyal donatı alanları, ofis, dükkan, otel, spor alanları, hayvanat bahçesi, biyolojik gölet gibi bir çok sosyal donatıyı kapsayan Kuzey Yakası projesini duyurduk. Burada da akıllı ofislerin satışlarına birkaç gün önce başladık.” Dedi.

birevim
Paylaş