24 April, 2024

Emlak Konut GYO’dan Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Emlak Konut GYO, yeni bir kampanya hazırlığında. Borcunun tamamını ya da bir kısmını kapatan konut sahiplerine yüzde 20 indirim uygulama kararı aldı.

birevim faizsiz ev

31 Aralık 2016 tarihi ve öncesinde konut ya da ticari ünite alan ve ödemesi de Emlak Konut’a olan alıcıların borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim hakkından yararlanabilecekler. Emlak GYO, hemen teslim ve devam eden 50 projesinde geçerli olacak yüzde 20 indirim kampanyasını TÜFE’li, vade farklı ya da vade farksız bölüm satın alanların, kampanya dönemindeki taksit ödemeleri yapıldıktan sonra, vadesi geçmiş borçlar dahil, borç bakiyesinin yüzde 75, yüzde 50 ve yüzde 25’nin kapatılması halinde yüzde 20’lere varan bir indirim kampanyası yapacağını duyurdu.

Kampanyadan yararlanmak için son gün 31 Aralık 2017. Kampanya bu tarihte sona erecek. 31 Aralık tarihine kadar borcunu kısmi ya da tamamen kapatacak alıcıların, site yönetimine ait ödenmemiş sigorta, aidat, emlak vergisi gibi borçlarını kapatması isteniyor. Emlak GYO, taksit ödemesi teslimde başlayan alıcıların ödemelerinin revize edilmesi durumunda aylık taksit ödemeleri hemen başlayacağını duyurdu.

birevim
Paylaş