24 April, 2024

Emlak Konut Zeytinburnu ihalesini bugün gerçekleştiriyor

Emlak Konut GYO, Zeytinburnu Beştelsiz arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini 6 Haziran Salı günü ihaleye çıkarıyor. Zeytinburnu Beştelsiz arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi 6 Haziran Salı günü Emlak Konut GYO tarafından ihaleye çıkıyor. İhaleye konu arsa, İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz Mahallesi 3327, 3329, 3330, 3331 ada 1 parselde konumlanıyor. İhale iki oturumda gerçekleşecek. İlk oturum 6 Haziran Salı günü 14:30’da Emlak Konut GYO Genel Müdürlük ihale salonunda yapılacak.

birevim faizsiz ev

Toplam 61 bin 845,99 metrekare arsa üzerinde ticaret+konut+otel+dini tesis alanından oluşan bir karma proje yapılabilecek.

PLAN NOTLARI

• Ticaret alanında TAKS:0,50’dir. Ticaret alanında iş merkezi, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza çarşı, sinema, tiyatro, müze, lokanta, banka, finans kurumları ve kat otoparkı yapılabilir.

• Ticaret-Konut alanında emsal inşaat alanının %80’ine kadar konut yapılabilir. Bu alanda yapılacak ticari birimlerde; iş ve alışveriş merkezleri, perakende ticaret, ofis, büro, özel sosyal ve kültürel tesisler, restoran, otopark, spor, eğlence, dinlenme, kapalı havuz, balo-konferans-sergi salonları, sinema, rezidans, özel eğitim tesis alanı, özel sağlık tesis alanı, vb. yer alabilir ve bu işlevler bir orana bağlı kalınmaksızın bir arada kullanılabilir.

• Ticaret-Turizm alanında her türlü turizm tesisleri (otel, motel, apart otel), iş ve alışveriş merkezleri, perakende ticaret, ofis, büro, özel sosyal ve kültürel tesisler, restoran, otopark, spor, eğlence, dinlenme, kapalı havuz, balo-konferans-sergi salonları, sinema, vb. yer alabilir.

birevim
Paylaş