16 June, 2024

Emlak Zirvesine’Yeşilin Babası’ Geliyor

CNR Holding ev sahipliğinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle ikincisi gerçekleştirilecek olan “CNR Emlak Zirvesi” öncesinde gayrimenkul sektörüne yön veren isimler toplandı.
“God Father of Green” lakaplı Zirvede; yeşilin babası olarak bilinen Jerry Yudelson, önümüzdeki on yıllık süreçte yeşil kentler yaratmak için gayrimenkul sektörünün neler yapması gerektiğine vurgu yapacak.
CNR Emlak Zirvesi CNR Emlak Fuarı ile eş zamanlı olarak 23 Kasım’da CNR Expo Yeşilköy’de başlayacak . CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan, REIDIN Genel Müdürü Kerim Alain Bertrand, Omurga Capital Partners Genel Müdürü Oğuz Kösebay, GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur ve MRESCO Genel Müdürü Oya Zingal gibi sektörün duayen isimleri buluşacak. 30’un üzerinde konuşmacı, 25 ülkeden, 500’ü yabancı, toplam 1200 katılımcı ile “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” konulu zirve öncesi İstanbul’da bir toplantı düzenlendi.

birevim faizsiz ev

Yeşilin Babası Sürdürülebilir Kentleri Anlatacak
“God Father of Green” (Yeşilin Babası) lakaplı Jerry Yudelson, yeşil binalar üzerine 14 kitap yazdı, 100’den fazla konferansta keynote konuşmacısı olarak yer aldı ve 25 yıllık tecrübesi ile LEED sisteminde yaklaşık 4000 inşaat sektörü profesyonelini eğitti. “Sürdürülebilir Şehirciliğin Geleceği’’ ana başlıklı konuşmasını yapacak olan Jerry Yudelson, önümüzdeki on yıllık süreçte sürdürülebilir kentler yaratmak için gayrimenkul sektörünün neler yapması gerektiğine vurgu yapacak. Sürdürülebilir şehirciliğin ileriye götürülmesi için işletmeler, sivil toplum kuruluşları ve hükümetler tarafından atılabilecek 5 adımı açıklayacak.

Şimdi Yatırım Zamanı
Zirvenin ana konusu “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” ile uluslararası yatırımcı ve sektör profesyonellerin perspektifinden Türkiye’nin sektördeki önemi başlıklarla tartışılacak. CNR İstanbul Emlak Zirvesi; Türkiye’nin lokomotif sektörleri olan emlak ve gayrimenkul sektörlerinin küresel pazara tanıtımının bir ülke meselesi olduğu bilincinde. Katılımcı olarak belirlediği uluslararası gayrimenkul, yatırımcı ve finans uzmanlarının bir araya getirildiği, sektördeki dinamiklerinin ele alındığı önemli bir platform olarak sektör profesyonellerini tek çatı altında buluşturuyor.
CNR Expo Yeşilköy’de organize edilecek olan Türkiye’nin tek uluslararası emlak ve gayrimenkul fuarı emlak piyasasının her sene olduğu gibi bu yıl da buluşma noktası olacak. Fuarın yoğun ziyaretçi akınına uğraması ve fuara 25 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Aralarında Rusya, İran, BAE, Suudi Arabistan, Katar başta olmak üzere 50’nin üzerinde ülkeden yatırımcıları ağırlayacak olan CNR Emlak Fuarı’nın bu yılki yeni pazarları Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Pakistan, Afganistan, Cezayir ve Fas olacak.

birevim
Paylaş