18 July, 2024

ENDA Konakları Hemen Teslim!

Ankara, Gölbaşı lokasyonunda yer alan ENDA Konakları’nda hayatın başlamasına sayılı günler kaldı.

birevim faizsiz ev

Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, Ankara’nın  Gölbaşı’nda konumlanan  ENDA Konakları,  “yatay mimari” konseptli ve akıllı ev teknolojisiyle inşa edildi.  Mimari anlayışı sayesinde konut konseptine yeni bir anlayış kazandıran ENDA Konakları, sağladığı konfor  sayesinde keyifli bir yaşam sunuyor.

ENDA Konakları sakinleri, Ekim ayı içinde konutlarını teslim alarak “yeni nesil, konak keyfi”ni yaşamaya başlayacaklar. ENDA Projesinde, genel olarak yatay mimari ağırlık kazanırken klasik villalar da yerini konak ihtişamına bırakıyor. ENDA Konakları, Başkent’te kazandırdığı yeni yaşam konsepti ile yepyeni dönemi başlatıyor.

Başkent’te Yatay Mimari!

Akıllı ev teknolojileri ile konak keyfini bir arada sunan ENDA Konakları projesi, 18.000 m2 arazi üzerinde inşa edilen 20 adet konaktan oluşuyor. Projede, konutlar  3 metre tavan yüksekliğine sahip. bağımsız tipte, dört cepheli her konağın kendine ait, yan konaktan bağımsız 700 m2’lik birer de bahçesi mevcut. ENDA sakinleri, kendi bahçeleri dışında 2 dönümlük “bostan” alanında ilaç ve gübre kullanmadan, tamamen organik ve doğal tarım yapma olanağına sahip olacak.

Projede; güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatılar yer alıyor. ENDA Konakları ayrıca, RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri ve her konağın kendisine ait otopark alanına sahip.

Ulaşılabilir Fiyatlarla Konak Keyfi!

ENDA Konaklarını, 7/24 görev başında olan profesyonel ekibin yanı sıra siteyi, ferforje duvarlar ve tam donanımlı gözetim mekanizmaları  koruyacak. Aynı zamanda ortak alanların bakımı, yüzme havuzu gibi diğer hizmetler de, profesyonel olarak verilecek.

DAFF Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu, yaşanan mekandan memnuniyet konusunda ilk kriterin lokasyon olduğunu söyledi. Kırkıncıoğlu, projenin yer aldığı konumun hem merkeze yakın hem de şehir trafiğine girmeden ulaşım imkanı sunduğunu söyledi. Kırkıncıoğlu, “ENDA’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu değil, aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı modunda komşuluk ilişkileri de yaşayacak” dedi.

birevim
Paylaş