16 June, 2024

Erguvan’dan Kurtköy’e Premium Satış Ofisi!

Erguvan’dan Premium Satış Ofisi!

birevim faizsiz ev

Erguvan İnşaat, hayata geçirdiği projelerle büyümeye devam ediyor. Firma, Erguvan Premium Residence projesinin yeni satış ofisiyle büyük beğeni topluyor.

Erguvan İnşaat tarafından, İç mimar Onur Aygenç’a tasarlatılan satış ofisi  alışıldık satış ofisi kavramının dışında olmasıyla ilgi topluyor. Erguvan Premium Residence projesi için tasarlanan satış ofisi;  elegant ve sofistike bir konsepte sahip.

Erguvan Premium Residence, satış ofisi konseptiyle hareketli şehir yaşamı ile “karanlık” ve “sakinlik” arzusuna da gönderme yapıyor. Görenler satış ofisi için “Bir ofis için fazla ev, bir ev için fazla ofis” hissi yaratıyor. Satış ofisi, ünlü ressam Ayşenur Kaya’ın ALA Serisinin, Okyanusta Bir Damla, Sirayet ve  Aşk-ı Muhabbet eserlerine de ev sahipliği yapıyor.

Premium Hayat Bu Projede!

Erguvan Premium Residence projesi, 140 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Projede daire büyüklükleri 55 ila 158 m2 arasında ve 1+1 , 2+1, 3+1 ve  4+1 alternatiflerinden oluşuyor. ‘Geleceği Gören Evler’ sloganıyla inşa edilen  Erguvan Premium Residence, 9 katlı 2 blokta,  284 daireden ve 10 ticari üniteden meydana geliyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında; fitness, plates odası, housekeeping hizmeti, kafeterya, sauna, hamam, masaj&spa, kapalı otopark, havuz, spor salonu, çok amaçlı oyun odası, toplantı odaları, akustik grup stüdyo ve akustik solo stüdyo mevcut. Projede konutlar, 312.500 TL  ila 1.150.000 TL arasında değişen fiyatlardan yatırımcıya ulaşıyor. Projede yer alan konutların, Şubat 2018’de teslim edilmesi hedefleniyor.

Hem Keyifli Hem Kazançlı Yatırım!

Erguvan İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, İstanbul Kurtköy’de Teknopark’a komşu tek proje olma özelliğine sahip. Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, ziyaretçilerin satış ofisinin dizayn ve evsahipliği yaptığı tablolarıyla  büyük beğeni topladığını kaydetti. Emre  Maraşlı, satış ofisinin mimari detaylarında, Fİ dizisinden esinlenildiğini kaydetti.

Emre Maraşlı, “Biz Kurtköy’ün bugünü ve geleceğine olan inancımızla, şirketimizin yeni genel merkezini de Erguvan Premium Residence’a taşıdık. Artık Erguvan Premium Residence’ta yaşayacak müşterilerimize  yönetim hizmeti vereceğiz vererek, onlarla yakın temasta olacağız.” dedi.

Emre Maraşlı “Burası Anadolu Yakasının Göktürk bölgesi olma yolunda hızla gelişiyor. Bu nedenle yatırımcıların, Kurtköy bölgesinin ve Erguvan Premium Residence’ın sunduğu avantajların yatırımcılar tarafından kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz” dedi. Erguvan Premium Residence projesinde, inşaatın yüzde 65’i tamamlandı; satış oran ise, yüzde %40 seviyesine ulaştı.

birevim
Paylaş