18 April, 2024

Essenora Projesi 

Essenora Projesi konumu ile olduğu kadar yapı şekli ile de dikkatleri üzerine toplayan projelerden biridir. İstanbul’da tasarlanan bu proje içerisinde özellikle sosyal alanlar maksimumda tutulmuştur. Böylelikle ana hedef olan şehrin tam içerisinde müstakil bir hayat sürdürülmesi mümkün olacaktır.

birevim faizsiz ev

Essenora Kat Planları

Proje kapsamında farklı alternatifler üzerinden konut sahibi olunabilmektedir. Essenora Projesi kat planları buna bağlı olarak her türlü ihtiyaca yönelik tasarlanmıştır. 1+1, 2+1, 3+1 veyahut 4+1 konut alternatifleri üzerinden karar verilebilmektedir. Üstelik projede standart daire tiplerinin yanı sıra teraslı olanlar da yer almaktadır. Kat planları yapılırken konumun da artısı ile birlikte her dairede güneş görülmesi de sağlanmıştır.

Essenora Ödeme Seçenekleri

Daire tipleri Essenora Projesi ödeme seçeneklerinde alternatif yöntemler oluşmasını sağlamaktadır. Konut alımlarını 1+1 dairelerden gerçekleştirilecek olanlar ortalama olarak 331.000 TL ve 414.000 TL arasında bir ödeme yapmak zorundadır. 2+1’lerde rakamlar 412.000 ile 651.000 arasında değişirken 3+1’lerde 724.000 ve 830.000 rakamları kendini göstermektedir. Ödeme planları tasarlanırken toplam miktarın %5’lik olan oranı peşinat olarak alınmaktadır. Peşinattan sonra kalan kısımda vadeler oluşturulmaktadır. Vadeler kişilerin isteklerine göre değişim göstermektedir. Proje içerisinde vade seçeneklerinin en yüksek miktarı 120 aydan oluşmaktadır. Alternatif ödeme seçenekleri ya da yenilik haberleri için proje yetkilileri ile irtibat kurulması gerekmektedir.

Essenora Özellikleri

Essenora Projesi özellikleri konutların yatırım değerlerinin bir hayli fazla olması ile başlamaktadır. Teknik ve konum artısı sayesinde daire sahiplerinin bu alanda daha iyi kira geliri elde etmesi hedeflenmektedir. Ayrıca sitenin sosyal alanlarının sayısı da maksimize edilmiştir. Açık ve kapalı yüzme havuzu, çocukları için yüzme havuzu, sauna, kafe, voleybol – basketbol sahası, güvenlik, yürüyüş parkuru ve kamelya sitenin genel imkânları arasındadır. Ayrıca binalarda olası sıkıntıların çözülmesi için su deposu, jeneratör ya da yük asansörleri bulundurulmaktadır. Konutlarda ise ankastre beyaz eşya merkezi ısırma, teras, balkon alternatifleri vardır. Fakat konutların imkânları değişim gösterebilmektedir. Bu neden yüzünden hangi konutun seçildiğine göre imkânların güncellenmesi gerekmektedir. Böylelikle olası sorun yaşama ihtimalleri de ortadan kaldırılacaktır.

Essenora Nerede ve Yakın Çevresi

İnşaat sektörünün öde gelen isimlerinin ortak projesi olan Essenora Projesi konumu ile de değerini artırmaktadır. Projenin ön bölümün önü 50 bin metrekaresi şehit parkında yer almaktadır. Yapıların en önemli özelliklerinden biri ise Vialand’ın hemen yanı başında bulunmasıdır. Bu sayede ulaşım imkânlarının yanı sıra projedeki konutların mali değerinde de yükselmeler görülmektedir. Projenin özel araç ulaşımları açısından trafik sorunu olmayan bir lokasyonda bulunduğunun altı çizilmektedir. Toplu taşıma aracılarını kullanmak isteyen kişiler ise kısa süre içerisinde duraklara erişim sağlayabilmektedir. Bunların yanı sıra konutlara yakın merkezlerde pek çok hastane, okul gibi alternatifler yer alarak bu alanda da sorunlar yaşanmamasını garantilemektedir.

birevim
Paylaş