15 June, 2024

Ev Almak İçin Tasarruf Yöntemleri

Tasarrufla ev sahibi olmak için bireylerin uyması gereken pek çok konu vardır. Hedeflerin belirlenmesi, bütçeyi değerlendirme gibi konular öncelikli olarak ele alınması gereken konular arasındadır. Çekiliş usulüyle ev sahibi yapan, peşinat ödemesi alan veya peşinat ödemesi almayan çok sayıda sistem bulunur. Bu sistemler tasarruf yapılmasına olanak sağlar. Özellikle peşinat ödemesi yapmak için gerekli birikime sahip olmayan kişilerin tercih ettiği yollar arasındadır. Bu sayede ev değerinin herhangi bir bedeli kadar peşinat ödemesi yapmaya gerek olmadan kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün hale gelir. Bu sistem aynı zamanda ev sahibi olmak isteyenlere taksit tutarı belirleme, faizsiz ev sahibi olma gibi çeşitli farklı konularda da avantaj sunar. Bu nedenle ev sahibi olmayı kolay hale getirmek isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

birevim faizsiz ev

Ayrıca taksitle ev sahibi olmak için evin yapım aşamasından itibaren ödeme yapmanızı gerektirecek projeler bulunur. Bu projeler ev sahibi olmak isteyenler için farklı yöntemlerden biridir. Kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlayan bu tarz firmalar evin belli bir oranına kadar peşinat istemektedir.

Tasarrufla Ev Almak Çok Cazip!

Birevim ev sahibi olmayı kolay hale getiren adreslerden biridir. Bu sistemde belirlenen tasarruf modelleri üzerinden kira öder gibi uygun şartlar altında ev sahibi olabilirsiniz. Sıra tespitli tasarruf ve serbest planlı tasarruf yöntemleri Birevim tarafından sunulan tasarruf planları arasında bulunur. Sıra tespitli tasarruf modeli peşinatsız ev sahibi olma imkanı sağlayan sistemlerden biridir. Bu sistemde aylık olarak ödeyeceğiniz taksit miktarını yalnız siz belirlersiniz. Peşinatsız ev alımını mümkün hale getirmek için aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi belirlemeli ve istediğiniz eve karar vermelisiniz. Bütün adımlar tamamlandıktan sonra size en uygun olacak grupta noter huzurunda yapılacak olan çekiliş sayesinde evinize kaçıncı sıradan ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2’de ise kira yardımı olmaksızın, maliyetsiz, peşinatsız ve faizsiz olarak ev sahibi olabilirsiniz. 480 kişinin katılabileceği bir sistem olan bu yöntemde aynı şekilde yine noter huzurunda yapılacak çekiliş üzerinden ev sahibi olma imkanına sahip olacaksınız. Serbest planlı tasarruf yöntemi ise evini hangi tarihlerde teslim alacağını bilmek isteyenler için tasarlanmıştır. Bu sistemde her şey müşterinin kendisi tarafından belirlenir. Taksit tutarından, teslim tarihine kadar her türlü adıma bu sistemde ancak siz karar verirsiniz.

Birevim Ev Sahibi Yapıyor!

Faizsiz ev alma yöntemleri arasında bulunan Birevim, ev almayı kolay hale getiren adreslerden biridir. Kendine özgü yöntemler üzerinden ev sahibi olma imkanı sağlayan bu adres faizsiz, ara ödemesiz ve peşinatsız olarak ev sahibi olmaya olanak sağlar. Bu sistemde herkesin bütçesine uygun olarak oluşturulan profiller üzerinden hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Aylık taksit tutarları bu sistemde müşterinin kendisi tarafından belirlenir. Durumun bu şekilde olması ise aylık giderlerinizi etkilemeden konut ödemeleri yapmanıza yol açar.

Bu sistemde ara ödeme ve peşinat ödeme zorunluluğu kesinlikle yoktur. Dilerseniz konut ödemelerini daha erken tarihlerde bitirmek için peşinat ve ara ödeme yapmayı düşünebilirsiniz. Bu sistem ülkenin hangi konumunda yaşadığınızın herhangi bir önemi olmadan cazip koşullar altında ev sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Birevim’le ev sahibi olmak için istediğiniz evi seçerek sisteme kaydolmanız yeterlidir. Aynı zamanda Birevim tarafından sunulan farklı tasarruf planlarından birini seçerek bütçenize uygun olacak şekilde ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Size hitap edecek tasarruf planını bulmak için kısa bir inceleme yapmanız yeterlidir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Canan Şahin Reply

    Günümüzde ev almak gerçekten zor, birikim ve tasarruf yaparak bir şeyler yapabiliriz anca. Güzel öneriler vermişsiniz, teşekkürler

  2. Yunus Sarı Reply

    Güzel tasarruf yöntemleri önermişsiniz, aslında her kişi kendi tasarrufunu oluşturarak bir ev sahibi olabilir bence

  3. Salih Şimşek Reply

    Ev almak için tasarruf adına güzel yöntemler önermişsiniz, biraz istekli olmak gerekiyor tasarruf için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

20 + seven =