17 July, 2024

Ev almak isteyenlere faizsiz 240 ay vadeli fırsat

Peşin parası olmayan milyonlarca aile küçük birikimler yaparak yıllarca ev sahibi olmayı hayal etti. Küçük birikimlerini çoğaltmak için yıllarca çalıştı. Türkiye şartlarında ev sahibi olmak imkansız gibi gözükse de faizsiz ve peşinatsız sistemlerle konut sahibi olmayı sağlayan firmalar bu durumu ortadan kaldırıyor. Orta ve dar gelirli aileleri, faizsiz ve peşinatsız seçeneklerle ev sahibi yapan özel firmalar birçok farklı yöntem sunmaktadır. Tasarrufa dayalı faizsiz ev alma modeli, özellikle alt ve orta gelir grubunu kolaylıkla ev sahibi yapıyor.

birevim faizsiz ev

Türkiye genelinde orta ve dar gelirli ailelerin ev sahibi olmasını hedefleyen bu firmaların bazıları uzun vadeli taksit seçenekleriyle ailelerin konut hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Daha önce uzun vadeli taksit seçenekleri uygulansa da faizsiz olarak 240 ay vade ilk defa uygulanıyor. 240 ay taksit yaptırdığınızda ve evinizi ilk ay teslim aldığınızda, peşinat ödemeseniz dahi evinizin borcu 102. ayda bitiyor. Peşinat verdiğiniz takdirde daha da erken bitirme şansına sahip oluyorsunuz. Faizsiz ve peşinatsız 240 ay vade seçeneğinde taksitleri kendiniz belirliyorsunuz. Bütçenize uygun miktarı belirleyerek 240 vade seçeneği ile hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz evi alma hakkınızın bulunduğu sistemde peşinat zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Faiz ve vade farkı olmadığı için evin değeri ne ise sadece onu ödersiniz. Ara ödemelere maruz kalmadığınız sistemde kredi kullanmadan ev sahibi olabilirsiniz. Siz de çok geç olmadan yaptığınız birikimleri değerlendirmek için faizsiz ve peşinatsız sistem avantajını sunan firmalarla iletişime geçin. Hayallerinizi ertelemeden kendi evinizin sahibi olun.

birevim
Paylaş