29 February, 2024

Ev Sahibi Olma Hayallerinizi Ertelemeyin!

Kirada oturmanın getirdiği zorluklar ne yazık ki tüm kiracıların ortak sorunlarıdır. Evden çıkmamak için ev sahibinin isteklerini yerine getirmek ve yüksek kira zamlarına sessiz kalmak zorunda olan kiracılar, ne yazık ki oturdukları evlerde de istedikleri gibi dekorasyon yapamamakta hatta kimi zaman duvara resim asmak için bile çivi çakamamaktadır.

birevim faizsiz ev

İnşaat sektöründeki büyüme ve inşaat firmaları arasındaki rekabetin artması ile ev sahibi olmak artık çok daha kolaylaşmıştır. Bu rekabet ortamına bankaların verdikleri krediler ve devletinde yaptığı projeler sayesinde her bütçedeki kiracı kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir. Kolaylıkla ev sahibi olabileceğiniz projeler şu şekildedir;

– Devlet destekli konut projeleri; Devlet desteği ile yapılan Toki konut projeleri ile düşük bir gelire sahip kişiler bile kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir. Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sunan Toki konutları ile ev sahibi olmak isteyen herkes devlet desteği ile teşvik edilmekte ve konut sektörünün canlanması için yeni girişimlerde ve projelerde bulunulmaktadır. Kira derdinden kurtulmak ve uygun fiyatlarla ev sahibi olmak için günümüzde en çok tercih edilen konut projelerinin başında Toki konutları gelmektedir.

– Emlak konut projeleri; Emlak konutun yaptığı konut projeleriyle uygun ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak mümkün. Bütçenize göre uygun ödeme koşullarından birini belirleyerek kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.

– Özel sektör konut projeleri; Özel inşaat firmaları da Toki konutları gibi toplu konutlar yapmakta ve satışlarını arttırabilmek için uygun ödeme koşulları sağlamaktadır. Uygun rakamlarda peşinat ödemesinin ardından ödemelerinizi taksitlendirerek kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

– Banka kredileri; Özel ve devlet bankaları ev sahibi olmak isteyen kişiler için uygun faizlerle konut kredisi imkânı sunmaktadır. Son zamanlarda düşen banka faizleri banka kredilerine talebi oldukça arttırmış ve ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden birisi olmuştur. Bu yükselen talebe karşılık birçok banka yeni konut kredisi kampanyaları çalışmaları yapmakta ve ev sahibi olmak isteyen kişilere en uygun konut kredisi seçeneğini sunabilmek için seçenekler sunmaktadırlar.

Siz de bu seçenekler ile bütçeniz için en uygun yöntemi belirleyerek kolaylıkla ev sahibi olabilir ve kiracı olma derdinden kurtulabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eleven + seven =