18 May, 2024

EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE YENİ YÖNTEM

Büyüklerin gençlere ilk öğütlerinden biri “ev sahibi ol” dur. Ülkemizde, hemen herkesin en önemli hayali ve hedefi haline gelen ev sahibi olmak, değişen ekonomik koşullar nedeniyle çok kolay olmamaktadır.

Yıllarca çalışan kişilerin birikimleri bile tek başına ev sahibi olmak için yeterli olmadığı gibi banka kredisi gibi yöntemler de çok ciddi mali külfetler getirmektedir. Bu koşullar altında taksitle ev sahibi ol sistemi devreye girmektedir.

birevim faizsiz ev

Herkesinin hayalinde kendi evinde oturmak olduğundan yola çıkarak geliştirdiğimiz sistemde, kişilerin banka faizlerinden, yüksek komisyonlardan, yerli yersiz ödemelerden kurtulmalarını sağladığımız gibi bir tür toplumsal dayanışma örneğini de ortaya koymaktayız. Aynı hedefe sahip kişilerin bir araya gelmesini sağlayan organizasyonumuz, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Türkiye’nin her yerinde faaliyetlerine devam eden işletmemizce uygulanan sistemin yakın zamanda diğer dünya ülkelerine de örnek olacağına hiç şüphe yok.

Taksitle ev al uygulamamızda, üyelerimiz satın almayı hedefledikleri evin bedeline göre bir miktar organizasyon ücreti ödeyerek sisteme dâhil olmaktadırlar. Ödeme güçlerine göre taksit sayısı belirlenmekte ve taksit sayısı kadar kişinin bulunduğu gruplar oluşturulmaktadır. Gruplarda yer alan kişilerin hangi sırayla ev sahibi olacakları çekilen kuralarla belirlenmekte ve her ay bir kişinin hayallerine kavuşması sağlanmaktadır. Üyelerimizden aylık olarak toplanan para, her ay belirlenen bedelde bir ev satın alınacak miktardadır. İlk aylarda evlerine kavuşan kişiler, çekilen kurada daha sonraki aylara denk gelen kişilerin ödemelerini kolaylaştırmayı sağlamak amacıyla bir miktar kira desteği yapmaktadırlar. Baştan sona bir yardımlaşma örneği olan sistemde, kendi evinin sahibi olana dek kira ödemek zorunda kalan kişilerin de mağduriyetlerinin engellenmesi öncelikli çabalardandır. Kendi evini satın alarak oturmaya başlayan kişinin ödemesi bir miktar artarken, sırasını bekleyen kişiler aynı zamanda kira da ödemekte olduklarından daha düşük ödeme yapmaktadırlar.

Faizsiz, ara ödemesiz olarak Türkiye’nin her yerinden ev sahibi fırsatı olmayı yakalayan binlerce üyemiz, sistemimizi yakınlarına önermekte ve hizmet verdiğimiz kitle her geçen gün daha da genişlemektedir. Bir hayalden yola çıkılarak başlayan uygulamamız, pek çok insanın hayallerine kavuşmasına vesile olmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × five =