21 May, 2024

Bizim Evler’den Sonbahar Kampanyası

İhlas Yapı, Ispartakule’nin markalı konut projesi Bizim Evler 7’de sonbahar kampanyası başlattı. Yaşamın başladığı ve teslime hazır dairelerin yer aldığı Bizim Evler 7’de 2+1 daireler 505 bin TL den başlıyor. İhlas Yapı’nın sloganı “yüzde 5 peşin, hemen taşın”.

birevim faizsiz ev

İhlas Yapı, Bizim Evler markasıyla Ispartakule’yi yepyeni bir konut konseptiyle buluşturdu. Bizim Evler 7’den ev sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşin ödeme ile ‘Hemen al, hemen taşın’
kampanyası ile teslime hazır dairelrei hemen alıp, 2019 yılında ödemeye başlayabilir. Aile unsurunun ön plana alındığı, mahalle konseptli dairelerden oluşan Bizim Evler 7’de 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 nakit indirim fırsatı da sunuluyor.

Bizim Evler 7
Bizim Evler 7, panaromik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzarasına hakim. Bir çok etkinlik ve yaşam alanlarına sahip projede kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, basketbol, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor. Özellikle çocuklu ailer için de geniş imkanlara sahip olan Bizim Evler 7’de, çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Ayrıca, Ispartakule’de TEM Otoyolu’nun yanı başında yer alan Bizim Evler 7, Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bizim Evler’e komşu olacak Metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak.

birevim
Paylaş