18 May, 2024

Evora İzmir Projesi 

Emlak Konut güvencesi pek çok konutun daha proje aşamasında itibarını artırmaktadır. Evora İzmir de aynı güvence ile inşası yapılan projelerden biridir. gerek rezidans gerek iş merkezi gerekse konut yapılarından oluşan proje böylelikle karma şekilde hizmet sunumları yapabilecektir.

birevim faizsiz ev

Evora İzmir Kat Planları

Evora İzmir kat planları hizmet alanları fazla olduğu için değişik alternatiflerden oluşmaktadır. Öncelikle merkez için toplamda kullanımda olan arsa alanı 35 bin 600 metrekareden oluşmaktadır. Buna bağlı olarak konutların metrekare alanları 60’dan 320’ye kadar değişim gösteren alternatiflere sahiptir. Kat planlarında ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 gibi alternatifler bulunmaktadır. Projenin toplam olarak 8 bloktan oluşacağı da gelen bilgiler arasındadır.

Evora İzmir Ödeme Seçenekleri

Evora İzmir ödeme seçenekleri gerek genel fiyat politikası ile gerek indirimleri ile müşterilerinin yanında olmaktadır. Öncelikle projeye %20 peşinat ödemesi yaparak dâhil olunabilmektedir. Peşinat ödemelerinin ardından ise 120 aylık % 0,98 faiz oranlarından kredi temini artısı bulunmaktadır. Bahsedilen ödeme alternatifinin artı yönlerinden biri de uygulanan toplam indirimle alakalıdır. Çünkü alımlarını anlatıldığı şekilde gerçekleştiren bireyler konut bedellerinin üzerinden toplam olarak %30 oranında bir indirim elde edebileceklerdir. Ödemelerde olası alternatif yöntemler için yetkililerle irtibata geçilmesi önerilmektedir.

Evora İzmir Özellikleri

Merkezi İzmir’de yer alan Evora İzmir özellikleri ile birlikte şehir yaşamını daha rahat bir hale getirmeyi sağlayacaktır. Öncelikle bu bağlamda site içerisinde kullanımlara açık ve kapalı yüzme havuzları bulundurulmaktadır. Çocuklu ailelerin hayatlarını kolaylaştıracak kreş de site özelliklerinden biridir. Keyifli şekilde zaman geçirmek isteyenler için sosyal tesis ve yürüyüş parkuru imkânları da sitenin projesi içerisindedir. Binada gerek normal kullanımlar için gerekse taşıma için kullanılabilecek asansör vardır. Ayrıca ülkemizin deprem bölgesinde olmasından kaynaklı olarak yapının deprem yönetmenliği için uygun raporu aldığı bilinmektedir. Isı kaybı olmaması açısından yalıtım yönetmeliği de yapıda uygulamıştır.

Evora İzmir Nerede ve Yakın Çevresi

Yatırımlar ve genel kullanım için uygun olan Evora İzmir konum açısından da artı sağlamaktadır. Proje Kültürpark, Alsancak Garı çevresindedir. Kordon’a komşu olduğu için İzmir merkez bölgelerine ulaşım sorunları da yaşanmamaktadır. Net konum bilgileri arayanlar ise Umur Bey Mahallesini ziyaret etmelidir. Projenin yakın olduğu sağlık ve eğitim kurumlarının sayısı da bir hayli fazladır. Gazi Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eşrefpaşa Hastanesi, Özel Karataş Hastanesi projenin yakınında yer alan sağlık kurumlarından sadece birkaçıdır. Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü, Çözüm Akademi Temel Lisesi, Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu ise yakındaki eğitim kurumları olarak sıralanmaktadır. Proje merkezi bir alanda tasarlandığı için pek çok farklı alışveriş merkezinden de kolay şekilde ulaşıma uygundur. Cadde City Altındağ, İzmir Park, Ege Perla yakın olan alışveriş merkezleri arasında ilk akla gelenlerdendir.

birevim
Paylaş

11 Comments

 1. Bekir Yavuz Reply

  İzmir’e yakışan bir proje, kız kardeşimde buradan daire satın aldı, manzara, lokasyon, yaşam alanı saymakla bitmeyen güzel bir proje.

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Sevim Hanım,
   Evora İzmir Projesi’nde
   1+1 daireler 716.000 TL’den, 2+1 daireler 972.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fourteen + 4 =