18 July, 2024

EXPO Turkey by Qatar bugün ziyaretçiyle buluşuyor

Türkiye ve Katar arasındaki işbirliği olanaklarını artırmayı hedefleyen Expo Turkey by Qatar bugün kapılarını açıyor. Medyacity Fuar Organizasyon Ltd Sti. tarafından organize edilen EXPO Turkey by Qatar 19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında ziyaretçileri ağırlayacak.

birevim faizsiz ev

Qatar National Convention Center’da (QNCC) gerçekleştirilen organizasyon Türkiye’nin önde gelen 300’den fazla şirketi ile Katarlı iş adamlarını biraraya getiriyor. Emlak Konut GYO, GYODER, Artaş İnşaat, Astaş, Torunlar GYO, Suryapı, Kuzu Grup, Teknik Yapı, Tekfen, Doğuş İnşaat gibi firmaların yanı sıra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Vestel, IMMIB, Dati Holding, Nakkaş Halı, İşbir Yatak, Tamek, Dorçe Prefabrik, İstikbal-Bellona-Mondi, Netaş gibi birçok firma organizasyonda yerlerini aldı.

Organizasyonun yapımcı firması Medyacity, EXPO Turkey by Qatar’a 180 metrekare büyüklüğünde stant ile katıldı. Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, fuarın ikinci gününde, Türkiye-Katar Sektör Liderleri Zirvesi düzenleneceğini ve etkinlikte iki ülkede başarı sağlamış önemli şirketlerle geleceği öngören önemli isimlerin görüşlerini paylaşacağını belirtti. EXPO Turkey by Qatar’ın Türkiye ile Katar arasında bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük ticari organizasyon olduğunu da sözlerine ekledi.

Expo Turkey by Qatar’ın açılış töreni bugün saat 11.00’de yapılacak.

birevim
Paylaş