Faizsiz Ev

FAİZ ÖDEMEDEN EV SAHİBİ OLMAK

Büyüklerin gençlere en çok tavsiyede bulundukları konuların başında bir ev sahibi olmaları gerekliliği gelmektedir. Kendi yaşadıkları sıkıntıları gençlerin de yaşamasını istemeyen aile büyükleri, bu konuda teşvik etmekte, kira öder gibi ev al seçeneklerini önermektedirler.

Tavsiye olsun olmasın herkesin hayallerini süsleyen ev sahibi olma, günün koşullarında çok da kolay olmamaktadır. Yüksek faizli krediler, komisyonlar, konut fiyatları, geçim koşulları ev sahibi olmak isteyen herkesin karşısına birer engel olarak çıkmaktadır.

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin önündeki engelleri kaldırmayı ve hayallerine ulaştırmayı hedefleyen sistemimizde, organizasyon ücreti dışında hiçbir ek ödeme söz konusu olmadığı gibi, taksitler de faizsiz olarak ödenmektedir. Sisteme dâhil olan katılımcılar, peşinatsız ev al gibi seçenekler arasından seçtikleri koşullar çerçevesinde ödemelerini düzenli olarak yaptıkları takdirde belirlenen zamanda kendi evlerine kavuşmaktadırlar. Çekilişli sistemi tercih eden katılımcılar arasında bir kura çekilmekte ve kimin hangi ayda ev sahibi olacağı kura yöntemi ile belirlenmektedir. Sisteme katılan herkesin hakkının korunması amacıyla satın alınan evlerin tapularına satılamaz şerhi koyulmakta ve sistem daha da güvenli hale getirilmektedir. Ödemelerin tamamlanmasından sonra satılamaz ifadesin kaldırılarak ev üzerindeki tüm tasarruf hakkı tapu sahibine geçmektedir. Sisteme katılan ancak bir süren sonra zorunlu nedenlerle ayrılma zorunda kalan katılımcıların da kayba uğramaları engellenmektedir. Organizasyon ücreti dışında o güne dek yapılan tüm ödemelerin toplamı katılımcıya iade edilerek sistemden çıkışı sağlanmaktadır. Bu uygulama, sistemden erken ayrılma durumunda dahi zarara uğranmasını engellemekte olduğundan katılımcılar için önemli bir güvence olmaktadır.

İstanbul faizsiz projeler dâhil Türkiye’nin her yerinde konut sahibi olma fırsatı sağlayan sistemimiz, ülkemizin her yerinde bulunan şubelerimiz ve profesyonel kadromuz aracılığıyla herkese ulaştırılmaktadır. Bir anlamda sosyal dayanışma özelliği taşıyan sistemimizden her geçen gün daha fazla sayıda insanın yararlanmasını sağlamak için faaliyetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekte ve ülke ekonomisine de katkı sağlamaktayız. Her kesimden, her gelir grubundan kişinin ev sahibi olma fırsatı bulduğu sistemimiz diğer ev alma yöntemlerine göre çok büyük avantajlar içermekte ve ev sahibi olmayı hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe dönüştürmektedir.

Benzer Yazılar
Faizsiz Ev

Faizsiz Ev Kredisi Sayesinde Bir Ev Parası Cebinizde Kalacak

Faizsiz Ev

Faizsiz Finansman Birliği Açılıyor

Ekonomi HaberleriFaizsiz Ev

Eminevim 2020 Yılı İçin 500 Yeni Personel Alacak

Faizsiz Ev

Eminevim 2020 Yılı İçin Hazırladığı Yeni Kampanyasını Açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir