Güncel Haberler

Faizsiz Araba Alma Fırsatı

Günümüzde araç sahibi olmak lüks statüsünden çıkıp ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar toplu taşımanın çilesini yaşamamak için araç sahibi olmayı her şeyden çok istemektedir. Ancak günümüz şartlarında artan vergiler ve faizler sebebiyle birçok aile bu ihtiyaçtan mahrum kalmaktadır. Nakit olarak araba alma imkanı bulunmayan vatandaşlar banka kredileri ile araba alma yolunu tercih ediyor. Ancak bankaların sunduğu araç kredilerindeki yüksek faizler vatandaşların araba alma hayalinin ertelenmesine sebep oluyor. Faizsiz araba sahibi olmak isteyen vatandaşlar son zamanlarda özel firmaların sunduğu faizsiz araba seçenekleri ile alternatif yollar aramaktadır.

Faizsiz araba alma imkanını sunan özel firmalar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faizsiz araba almaya teşvik edici kampanyalar düzenledi. Bu kampanyaların temelinde faizsiz ve peşinatsız seçenekler yer alıyor. Son zamanlarda araba sahibi olmak isteyenlerin en çok yakındığı konu bankaların taşıt kredilerinde sunduğu yüksek faizlerdi. Faizsiz araba almanızı sağlayan özel firmalar sayesinde bu endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Araç sahibi olmak isteyenler bu firmaların sunduğu teşvik edici kampanyaları takip ederek rahatlıkla araç sahibi olabilir.

Faizsiz ve peşinatsız olarak satın aldığınız araçların taksitlerini aylık olarak kendi bütçenize göre belirliyorsunuz. Faizsiz araba kampanyalarında ek ara ödemeler veya aylık taksit tutarında artış bulunmamaktadır. Faizsiz araba satın almak isteyenler peşinatsız kampanyalar sayesinde bütçelerini zorlamadan araba hayallerini gerçekleştirebilirler. Peşinatsız araba kampanyalarında uzun vadeli seçenekler de mevcuttur. Belirlediğiniz vade sayısı kadar bir gruba dahil olursunuz ve noter huzurunda yapılan çekilişler ile arabanıza kavuşursunuz. Böylece hayalini kurduğunuz arabaya hiçbir faiz ve peşinat ödemeden sahip olabilirsiniz.

Birarabam ile faizsiz araba almak isteyenler formu doldurarak Birarabam çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim araba çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİRARABAM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Güncel Haberler

Faizsiz Ev ve Araba Alma Sistemleri Nasıl İşliyor?

Emlak & Konut HaberleriGüncel Haberler

Elazığ’a TÜGVA ve Birevim’den İcathane Atölyesi

Güncel Haberler

Eminevim'den BB Erzurumspor'a Şampiyonluk Prim Desteği

Güncel Haberler

Katılımevim’den Gebzespor’a Sponsorluk Desteği Açıklaması