21 May, 2024

Faizsiz Ev Kredisi Sayesinde Bir Ev Parası Cebinizde Kalacak

Türkiye’de dar gelirli aileler ve kimseler yüksek faizler sebebiyle ev alma konusunda sorun yaşayabilmektedir. Var olan sistemde 300 bin lira çekilen kredi için bankaya ödenecek para aylık 3 bin 500 liradan toplam 645 bin TL’ye denk gelmektedir. Faizsiz finans sağlayan firmalar tarafından karşılanan finanslarda ise 300 bin TL toplam 340 bin TL olarak geri ödenmektedir.

birevim faizsiz ev

Bu sebeplerden dolayı faizsiz finans sistemi son yıllarda oldukça tercih edilen bir finans sistemi olmuştur. Bu taleplerin artmasından dolayı son yıllarda sektörde faaliyet gösteren firması da arttı. Son yıllarda sektörde faaliyet gösteren firmalardan bir tanesi olan Birikimevim firması tarafından yapılan açıklamada 13 şube ile 2500 müşteriye ulaşıldığı ifade edildi. Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Ev Finansmanı Hakkında Açıklama Yaptı

Birikimevim firmasını sahibi olan Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, faizler ve ev finansmanı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli’nin konu ile yaptığı açıklamalarda, faiz sebebiyle kredi çeken vatandaşlar bir ev alacakken faizler yüzünden iki ev hatta faizlerin yüksek olması halinde üç ev parası geri verdiklerini söyledi. Faizsiz finans sistemi ile hizmet alıcılarının sadece masrafları karşıladığını ve faizin sıfıra indirildiğini söyledi.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 3 =