25 June, 2024

Faizsiz taksitle ev almak isteyenlere müjde!

Konut sahibi olmak isteyenlerin tek hayalidir faizsiz ev almak. Etrafımızda, “Faizsiz taksitle ev almak istiyorum” diyenlere sıklıkla tanık oluruz. Günümüzde inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte inşaat firmaları birbirinden farklı kampanyalı projeyi hayata geçirmektedir. Her bütçeye uygun seçeneklerin bulunduğu bu projelerde siz de kendinize göre bir proje seçebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Bu projeler sayesinde her ay boş yere kira ödemekten kurtulabilirsiniz. Piyasada faizsiz ve peşinatsız ev sağlayan birçok proje bulunmaktadır. Özel firmaların sağladığı avantajlar sayesinde bu projelere başvurarak siz de kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Kira öder gibi aylık taksitlerle bütçenize uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Bu yöntemlerde faiz seçeneğinin olmaması banka kredilerine olan talebi azaltmıştır. Bankalardan konut için çekilen kredi miktarı kadar faiz uygulaması olması vatandaşları farklı alternatiflere yöneltiyor.

Özel firmaların sağladığı seçeneklerde bütçenize uygun ödeme tutarını siz belirliyorsunuz. 160 aya varan vade seçenekleriyle aylık ödemelerinizi düşük tutabilirsiniz. Seçtiğiniz vade sayısı kadar bir gruba dahil olursunuz. Çekilişli yönteme dahil olduğunuz takdirde her ay noter huzurunda çekilişler yapılır ve o ayın şanslı kişileri evlerine kavuşur. Faiz seçeneğinin olmadığı bu yöntemde peşinat zorunluluğu da bulunmamaktadır. Peşinat zorunluluğunun bulunmadığı bu yöntemde dilerseniz bir miktar peşinat da ödeyebilirsiniz. Peşinat ödediğiniz takdirde aylık ödeme tutarınız daha da düşecektir.

birevim
Paylaş