411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Ev ve Dekorasyon

Farklı tarz ve biçimleri ile mutfak masaları modelleri

Aile yemeklerinde, misafir ağırlarken, arkadaş sohbetinde kahve yudumlarken mutfak masaları bize eşlik eder. Her zevke uygun mutfak masası bulmak mümkün. Siz de alışılmışın dışında mutfak masası istiyorsanız yazımız tam da size göre. İşte farklı tarz ve biçimleri ile mutfak masaları modelleri;

BÜFE TİPİ MUTFAK MASASI

Dar mutfaklar için uygun olan bu masa modeli büfelerde görmeye alışkın olduğumuz duvar tipi tezgahlarla benzerlik gösteriyor. Mutfağında ferahlık isteyenler için doğru bir seçim.

MUTFAK TEZGAHI İLE BÜTÜN YEMEK MASASI

Mutfak tezgahının uzantısı şeklinde olan bu masa ortaya şık ve sade bir görüntü çıkarıyor. Tezgahın belirli bir noktadan sonra yüksekliği azaltılmış ve tezgahın ucu bir yemek masasına dönüştürülmüş. Sandalyelerde yer kaplamadığı için alan oldukça ferah gözüküyor.

KLASİK SEVENLER İÇİN

Mutfakta klasik modeller çok fazla tercih edilmese de evinizin dekoru klasik ise tercihiniz bu yönde olabilir. Geniş bir alanınız varsa klasik mutfak masası ortamda daha şık duracaktır.

DAR ALANDA ŞIK MOBİLYALAR

Dekorasyonun en zor kısmı dar alanları dekore etmektir. Küçük mutfaklarda şık görüntüyü yakalamak için bu tarz mutfak masası tercih edebilirsiniz. Açık renkleri tercih ederek mutfağınızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

AHŞAP SEVENLER İÇİN

Modası asla geçmeyecek birşey var ise o da ahşaptır heralde. Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz ahşapı, mutfağınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlam olmasının yanı sıra şık görünümüyle de vazgeçilmezleriniz arasında olabilir.

Benzer Yazılar
Ev ve Dekorasyon

Küçük Evler için Akıllı Çözümler

Ev ve Dekorasyon

Eviniz ne kadar akıllı?

Ev ve Dekorasyon

Nefes kesen yapılarıyla dünyanın en güzel yüzen evleri

Ev ve Dekorasyon

Dünyanın en şık iç mimari tasarımları