16 June, 2024

Fatsa Belediyesi’nde bulunan dükkanlar açık arttırma ile satılıyor

Fatsa Belediyesi, yeni belediye binasında satış amaçlı yapılan dükkanların ihalesi 24-25 Ağustos’ta yapılacak.
Fatsa Belediyesi yeni belediye hizmet binası inşaatından dükkan almak isteyen kişilere duyurulur..

birevim faizsiz ev

Yapım aşamasında burada 12 tane dükkanın, 12 tane ofisin satış amaçlı yapıldığı ve bu dukkan ve ofislerin satılacağı kamuoyuna duyurulmuştu. Fatsa belediyesi yeni binasında bulunan dükkanların satış ihalesi açıldı ve 12 tane dükkanın ihale ile satılacağı duyuruldu.

Ağustos ayının 24 ve 25’inde bu dükkanların satış ihalesinin olduğu ve Fatsa belediyesi binasında bulunan bu dükkan ve ofisleri almak isteyen herkez Yazı İşleri Müdürlüğünden ve Emlak İstimlak Müdürlüğünden gerekli bilgileri alarak ihaleye katılabilirler.

Fatsa Belediyesi yeni binasında bulunan dükkanlar açık arttırma usulü ile satılacak

Fatsa Belediyesi yeni belediye binasında bulunan dükkanların satışı ile ilgili ihale şartları, şartnameler dükkanların teknik özellikleri ve bedelleri ile ilgili bilgileri Fatsa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nden ve Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden alarak bu ihaleye girebilir. Bu ihale rakam verebilecek herkese açıktır.

İhalede Fatsa Belediyesi’nin belirlemiş olduğu bir taban fiyatı var, bu taban fiyatı üzerinde kim daha yüksek teklif verirse dükkanı o alacak şekilde ihale yöntemi uygulanacağı belirtilirken taban fiyatlarının ise kamuoyuna herhangi bir bilgisi verilmemiş ve Fatsa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nden ve Fatsa Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden bilgi alınabilecek.

Bu ihaleye herkez katılabilir. Taban fiyatı, dükkan bilgileri ve İhale hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler Fatsa Belediyesi’nin 423 63 00 numaralı telefonunu arayarak, dahili olarak 113 Fatsa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nden veya 199 numaralı dahili Fatsa Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden bilgi alabilirsiniz.

 

birevim
Paylaş