18 April, 2024

FuzulEv’den Faizsiz, Peşinatsız, Kredisiz Ev Alma İmkanı

Fuzulev firması, sabit ve dar gelirli aileler için hazırlamış olduğu sistem ile kredisiz, faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma imkanı sunuyor. Firmanın yaptığı açıklamaya göre ev almak isteyen ailelerin faize bulaşma ihtiyacı bulunmuyor. Ülkemizde yıllardır süregelen bir gelenek olan altın günlerine benzeyen bu sistem ile ev satın alınabiliyor.

birevim faizsiz ev

Fuzulev firmasının sağladığı bir diğer önemli avantaj, günde 14 TL gibi düşük ücretler ile ev alınabiliyor olması. Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev alınabilen bu sistemde 100 bin TL değeri bulunan bir evi satın almak için günlük 14 TL ödemeniz ve 240 ay vade yaptırabilmeniz gibi imkanlarınız bulunuyor. Ödeme planları evin değerine göre kişiye özel olarak oluşturulabiliyor.

FuzulEv Ev Sahibi Olma Modelleri

Fuzulev ev sahibi olma modelleri, kişilerin bütçesini zorlamadan ev alabilmeleri için hazırlanan birçok farklı modelden oluşmakta. Firmanın sunmuş olduğu modeller ise “Tasarruflu Erken Teslim Modeli”, “Sabit Teslim Modeli”, “Tüfe Endeksli Model”, “Fırsat Modeli” ve “Çekilişsiz Modeller” olarak biliniyor. Firmanın öne çıkan ev sahibi olma modelleri bunlar olmakla birlikte birçok farklı modeli bulunuyor.

Sistemde peşinat konusunda herhangi bir zorunluluk bulunmuyor. Bununla birlikte kişilerin yüklerini hafifletmek istemesi halinde tercih etmeleri için peşinat kabul edilebiliyor. Taksit sayısı doğrultusunda gruplar oluşturuluyor. Gruplarda her ay bir kişi için ev parası birikiyor ve noter huzurunda yapılan çekiliş ile bir kişi ev sahibi yapılıyor. Sıranın ortasına kadar bu şekilde giden sistemde, sıranın ortasında halen ev sahibi olamamış kişiler toplu olarak Fuzulev tarafından ev sahibi yapılıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × five =