16 June, 2024

Gayrimenkul sektörü bir araya geliyor

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Türkiye İMSAD tarafından düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısında bir araya geliyor. Toplantı 16 Haziran Cuma günü gerçekleşecek.

birevim faizsiz ev

‘Gündem Buluşmaları’ toplantısının moderatörlüğünü Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oktay Alptekin yapacak. Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel ve konuk konuşmacı REIDIN Türkiye Ülke Müdürü Kerim Alain Bertrand, değerlendirme ve öngörülerini katılımcılarla paylaşacak.

Toplantıda, ‘Dünya ve Türkiye’de gayrimenkul sektörü’, ‘2017 yılının ilk yarısı sonrası gayrimenkul, inşaat ve inşaat malzemesi sektörleri’,‘2017 ikinci yarı beklentileri’, ‘Kampanyaların etkileri ve konut stoklarının son durumu’, ‘Konut fiyatları ve amortisman süreleri’, ‘2017 yılında AVM ve Ofis binalarında satış ve kira fiyat performansı’, ‘Gayrimenkul sektöründeki yeni trendler’, ‘Siyasi gelişmelerin sektör üzerindeki etkisi’ ve ‘Konutta yabancı yatırımcının ilgisi’ başlıklı konular tartışılacak. Açılış konuşmasını Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan yapacak.

birevim
Paylaş