15 June, 2024

Gençlere özel Büyükyalı projesi

Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilde yükselen Büyükyalı Projesi bölgenin en büyük projesi olma özelliği gösteriyor. Projenin satışa çıkan 3. etabı gençleri hedefliyor.

birevim faizsiz ev

Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilde inşa edilen Büyükyalı Projesi Emlak Konut güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projenin 3. etabı satışa çıktı. Büyükyalı projesinde 259 daire yer alıyor. 3. etaptaki daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

3. etaptaki dairelerin metrekare fiyatları 10 bin TL ile 15 bin TL arasında değişiyor. Gün Kapı etabında özellikle gençler ve yatırımcılar hedefleniyor. 7 ay önce satışa çıkan ve 870 adet dairenin olduğu iki etabın yüzde 30’ satılmıştı. 4 etap tamamlandığında 1700-1800 konuta erişecek projede teslimler ise 2019’un Şubat ayında başlayacak.

Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık projeye dair açıklamalarda bulundu. Akbalık; Gün Kapı etabında fiyatların 746 bin TL’den başladığını ve Lansmana özel bir kampanya başlattıklarını ifade etti. Kampanya kapsamında yatırımcılara mevcut ödeme koşullarına ek olarak Ramazana kadar peşin alımlarda yüzde 8’lik bir indirim sunduklarını kaydetti.

55 ile 135 metrekare arasında değişen daire büyüklüklerine sahip proje nin gençler için uygun olduğu belirtildi.

PROJE ÖZEL DETAYLARA SAHİP

Büyükyalı projesi, kışın soğuk havalarda, daha eve gelmeden evi ısıtma, eve doğru yola çıkıldığında fırındaki yemeği pişirebilme ya da yazın seyahat dönüşü evi istenildiği gibi soğutma, saklanabilen mutfak masaları, soda akan musluklar gibi detaylara sahip. Projenin yapıldığı bölgede Zeytinburnu Belediyesi tarafından bağımsız araştırma şirketlerine yaptırılan araştırma sonuçlarına göre, Zeytinburnu metro istasyonu, Zeyport Limanı gibi altyapı projeleri tamamlandığında; 5 yıl içerisinde sahil bandında yüzde 100’ün üzerinde bir değer artışı gerçekleşmesi bekleniyor.

birevim
Paylaş