Konut Kredisi

Günümüzde Banka Kredisi ile Ev Sahibi Olma

Günümüzde banka kredisi ile ev sahibi olmak oldukça pahalı bir hal almaktadır. Nerden baksanız satın alacağınız bir yer için kullanacağınız kredi miktarı kadar faiz miktarı da hesaplandığı için ödemeleriniz iki katına çıkmaktadır. Belli bir dönem bir şeylerden fedakârlık ederek ödenen krediler belli bir zamandan sonra ödenmeyerek takibe düşmekte ve ev satışa sunulmaya kadar gitmektedir. İşte böyle bir yöntemle faizsiz evim olsa mantığı pekte doğru sayılmaz. Önemli olan satın almak değil, önemli olan karlı bir şekilde satın alarak gönül rahatlığı ile oturmaktır. Sadece kendi açınızdan değil kredi kullanmak için göstermiş olduğunuz kefil açısından da son derece sorunlu bir işlemdir diyebiliriz.

birevim-reklam

Böylesine uzun ve ileride sorun yaşanacak krediden ziyade daha mantıklı ve daha kazançlı bir yol ile ev sahibi olmak daha mantıklıdır diyebiliriz. Bizlere bu konuda yardımcı olan ve evimizi almamız için bizlere en iyi şartları sunan sıra tespitli yöntem sayesinde hem kafamız rahat hem de gönlümüz ferah olacaktır. Kendi başımıza birikim yapamıyor ve her seferinde ertelemelerde bulunuyor iseniz ister nakit ödeme yaparak devamında taksit ödeme seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.

Gruplarımızdan her hangi birine katılmanız durumunda herkes için geçerli olan kimi zaman ilk ayda kimi zamanda en son 2 yıl içerisinde kendi evinizi yani beğendiğiniz bir evi satın alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Kısa zaman da keşke bir evim olsa diyenler için kaçırılmaz bir fırsattır. Sorgusuz sualsiz kayıtsız ve şartsız olarak kefil istenmeden ve satın alınacak olan ev için kredisiz ev al mantığının gerçekleştiği tek adrestir. Ufak ufak biriktirerek veya bütçeniz yüksekse daha fazla ödeyerek hayalinizdeki eve faizsiz bir şekilde satın alabilir, oturabilir veya kiraya verebilirsiniz.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Konut Kredisi

Konut Kredisi Faiz Oranları 2020! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Konut Kredisi Hesaplama

Konut Kredisi

Konut kredisi çekecekler dikkat! İşte krediye göre ödenecek tutar

Konut Kredisi

Kredi Kullanmadan Ev Sahibi Olmak

Konut Kredisi

Ev almadan önce dikkat etmeniz gereken 5 nokta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir