16 June, 2024

Güral İnşaat’tan  Konforlu Yaşam!

Güral İnşaat, Çiftehavuzlar projesin ile ev almak isteyenlere bir çok cazip fırsat  sunuyor.

birevim faizsiz ev

Güral İnşaat, inşa ettiği konut projeleri ile mükemmel ve kaliteli yaşamı aileniz ve sevdiklerinizle buluşturuyor. Güral İnşaat’ın Çiftehavuzlar projesinden ev almak isteyenler keyifli bir yaşamında kapılarını açıyor. Bağdat Caddesi’nde bulunan  proje, ev sahibi olmak isteyenlere lüks ve konforu bir arada sunuyor. Çiftehavuzlar projesi, 16  ferah ve konforlu daireden meydana geliyor.

Güral İnşaat, Çiftehavuzlar projesin yer alan daire büyüklükleri ile  61 ila 86 m2 arasında ve  1+1, 2+1 tipinde yer alıyor. Ayrıca, loft ve dubleks tipi ile 2 katlı mağazalar, ticari üniteler ve 432 m2’lik Loft çatı dubleksi de mevcut. Projede, teslimlerin Aralık 2017’de yapılması planlanıyor.

Daireler Aralık 2017’de Teslim!

Bağdat Caddesi üzerinde yer alan ve 2 bloktan meydana gelen Çiftehavuzlar projesi, ferah ve geniş odaları, terası ve tavan yüksekliği 5.30 metreyi bulan galeri salonuyla yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Çiftehavuzlar projesi, daireleri rahat kullanma fırsatı sunuyor. Öyle ki, yatırımcı satın aldığı dairede özel tasarım yapma şansı da buluyor.

Güral İnşaat, Çiftehavuzlar projesin bulunan  daireler, Home Office olarak da kiralanabiliyor.  Proje, Göztepe 60. yıl parkı Metro istasyonuna yürüyerek 2 dakika, sahile ise 5 dakika yürüme mesafesinde uzaklıkta. Güral İnşaat, Çiftehavuzlar projede kullanıcılara; asansörlü otopark hizmeti, özel giriş, resepsiyon hizmeti ve  akıllı  ev sistemi de sunuluyor.

birevim
Paylaş