Güncel Haberler

Güral İnşaat’tan Yüzde 10 İndirim Kampanyası!

Güral Çiftehavuzlar Konutları’nda, kampanya kapsamında peşin ödemelerde yüzde 10 indirim, yüzde 25 peşin ve 36 ay sıfır faiz ödeme fırsatı sunuluyor.

birevim-reklam

Güral İnşaat tarafından Bağdat Caddesi’nde  inşa edilen  Çiftehavuzlar projesinde, ev sahibi olmak isteyenler yatırımcılara cazip olanaklar sunuluyor. Güral İnşaat, ev sahibi olmak isteyen  yatırımcıları  özel fırsatlarla ev sahibi  yapıyor.  Kampanyada,  ister yüzde 10 indirim, ister yüzde 25 peşin ve  kalanı 36 ay sıfır faiz ödeme şansınız mevcut. 1+1, 2+1 loft ve dublex daireler ile  2 katlı mağaza ticari üniteleri ve 432 m2’lik penthouse loft çatı dublexinden mevcut proje,  2 bloktan oluşuyor.

Akıllı Ve Konforlu Bir Yaşam!

Çiftehavuzlar projesinde ferah ve aydınlık odalar, şehir konseptli muhteşem tasarımlı teras ve tavan yüksekliği 5.30 metreyi geçen galerili salon yer alıyor.Ümraniye-Ataşehir-Göztepe metro hattına yakın bir konunda bulunan projenin,  kısa sürede değer kazanması  öngörülüyor.

Çiftehavuzlar projesinde, yatırımcılar dairesinde özel tasarım yapma şansı da bulacak. Dairelerin, Home Office olarak da kiralanabileceği proje; asansörlü otopark hizmeti, özel giriş, resepsiyon hizmeti ve akıllı ev sistemi  de bulunuyor.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Güncel Haberler

Akbank Konut, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Faiz Oranı Yükseldi!

Güncel Haberler

Faizsiz konut ve araç teslimatlarında 30 yılın rekoru kırıldı

Güncel Haberler

İsimden Telefon Numarası Bulma Yöntemi (ÜCRETSİZ)

Güncel Haberler

Senetle 50 Bin TL Kredi Veren Yerler (1 Günde Kesin)