18 May, 2024

Hayalinizdeki Eve Kavuşabilirsiniz!

Ev sahibi olmak ve kira derdinden kurtulmak birçok insanın hayalidir. Ancak yüksek faizli banka kredileri, kısıtlı bütçeler ev sahibi olmak isteyen kişilerin hayallerini ne yazık ki yarım bırakıyor. Ancak son zamanlarda gayrimenkul sektöründeki rekabetin artması ve banka kredilerine alternatif olan birçok seçenekle insanlar kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir. Kolay ödeme imkânları ve ucuz ev sahibi olmanın yolları şunlardır:

birevim faizsiz ev

– Toplu konut projeleri: Toplu konut olarak adlandırılan diğer bir deyişle Toki konut projeleri sayesinde özellikle orta gelir düzeyine sahip kişiler kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir. Devlet güvencesi altında yapılan konular uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla isteyen herkese ev sahibi olma imkânını sunuyor. Toki konutları sahibi olmak isteyen kişiler için uygun taksitlerle belirli bir depozito ödendikten sonra aylık kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

– Faizsiz konut projeleri: Genellikle özel inşaat firmaları tarafından yapılan bu kampanya ile alacağınız evin ücretini bir kaç takside bölerek kolaylıkla alabilirsiniz. Burada ev sahibi olmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konu inşaat firmasının piyasada güvenilirliği sağlamış olmasıdır. Bu konuya dikkat edildiği zaman kişiler kolaylıkla faiz ödemeden ev sahibi olabilirler. Bazı özel inşaat firmaları da çok küçük faiz oranlarıyla aylık kira öder gibi ev sahibi olmanıza imkân sağlamaktadır. Bütçenize en uygun ödeme şekillerini seçerek sizde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

– Peşinatsız konut projeleri: Herhangi bir ön ödeme yapmadan aylık kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan bu seçenekte gene ev sahibi olmak isteyen kişilere özel firmalar tarafından sağlanmaktadır. Ancak peşinatsız ev sahibi olma imkânı sunan bu seçenekte firmalar tarafından belirli oranlarda faiz uygulandığını da unutmamak gerekiyor. Buna kısaca bankaların verdiği konut kredilerinin özel firmalar tarafından sağlanmış şekli de diyebiliriz. Gene bu seçenekte özel firmanın güvenilirliği mutlaka ev sahibi olmak isteyen kişilerce araştırılması gerekmektedir. Yurtdışında mortgage olarak da adlandırılan bu projeler dünyada ev sahibi olmak isteyen kişilerce en çok tercih edilen yöntemdir.

Siz de kendinize en uygun seçenekle kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Kendinize en uygun ödeme planlarını belirledikten sonra tek yapmanız gereken hayalinizdeki evi bulmak.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

18 + 3 =