18 July, 2024

Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

İnsanoğlu ev sahibi değilken bir evim olsa diye düşünür, sahip olunca da daha da büyük evim olsa diye hayal kurar. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen ve büyük projeler sunan peşinatsız konut projeleri, halkın alım gücünü kolaylaştırma amacı gütmektedir.

birevim faizsiz ev

Bankalarla işbirliği kurularak yürütülen ortak projeler, birevimolsa düşüncesindeki insanlara peşinatsız ev kredisi sağlayarak huzurla oturabilecekleri konutlar inşa etmektedir. Kira öder gibi içinde oturarak ödenebilecek konutlar, yurt genelinde hızla yayılarak herkesin alabilme imkânına sunulmuştur. Yeni konut projeleri, depreme dayanıklı ve mimari içeriği yüksek özelliklere sahiptir. Bu yüzden kentsel dönüşüm projelerine de öncülük etmektedir. Konutlardan yararlanan halkın her türlü ihtiyacı düşünülerek, geniş parklar, çocuklar için oyun alanları, yürüyüş yolları, geniş kapalı ve açık otopark alanları ile hizmete girmektedir.

Şehir merkezinde veya merkeze yakın mesafelerde projeler oluşturulmasına rağmen, ihtiyaç ve acil durumlar için market, manav ve kuaför gibi hizmetler de halkın kullanımına sunulmaktadır. Alım gücü ev almayı hayal olarak görenlerin, içinde oturmalarına sebep olan projeler, bankaların katkılarıyla halkın huzura kavuşmasını sağlamaktadır. Aylık ödeme gücüne göre evin metrekaresini seçebilen aileler, bankaların ev borcu bitene kadar eve ipotek koyması ile ev kredisinden yararlanmaktadır.

Krediyi ödeyememe veya üst üste geciktirmelerde, bankaların uyarıları sonucunda eve ödenen ücretle birlikte bankalar evi otomatik alma şartnamesi uygulamaktadır. Karşılıklı protokollerin imzalanması ile müşteriler bu durumu kabul ettiğinden, ödeme planlarına göre hareket etmeleri gerekmektedir. Ev sahipleri kredileri ödeyebilmek için zamanını geçirmeden ve gününde ödeme yaptıklarında, kredi notları da yükseleceğinden, ileriki dönemlerde bankalardan kredi talep ettiklerinde daha çabuk onay alabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Yurt genelinde kalabalık illerde ve büyük şehirlerde daha çok ihtiyaç hissedilen peşinatsız ev projeleri, küçük ve sakin şehirlere nazaran daha yüksek fiyat tablosuna sahiptir. İhtiyaç, talepleri her zaman daha çok arttırdığından, fiyat çizelgesi daha yüksek tutulmaktadır. Ek gelir veya yatırım olarak da düşünülebilen ev projeleri, peşinat vermeden kira ücreti ile bankaya kredinin ödenmesini sağlayabilmektedir. Hayallerin ve imkânların sınırsızlığını sunan, birevim olsa projeleri, en çok ihtiyaç sahiplerinin sevinmesine sebep olup, daha mutlu ve huzurlu ailelerin yuvaya kavuşmasını sağlamaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fifteen − nine =