16 June, 2024

Hayallerinizi Ertelemeyin!

Ev sahibi olmak günümüzde herkesin kurduğu bir hayaldir. Ancak kısıtlı bütçeler, birikimin olmaması ve daha birçok nedenden dolayı özellikle orta bir gelir düzeyine sahip kişiler bu hayallerini sürekli ertelemektedir. Kirada oturmanın getirdiği sıkıntılara katlanmak zorunda kalıp, her ay ev sahibine yatırım yapmaktadırlar. Ev sahibinin getirdiği kurallara uymak zorunda kalarak, en huzurlu olunması gereken yer olan evde huzursuz ve diken üstünde zaman geçirmektedirler. Ev sahibinin her an evden çıkarma tehlikesi de üzerine eklenince ne yazık ki yüksek kira zamlarına sessiz kalınmaktadır.

birevim faizsiz ev

Ancak çok kolay ödeme seçenekleri ile siz de ev sahibi olabilirsiniz. Uygun ödeme koşullarına sahip olan konut projeleri şunlardır:

– Toki konut projeleri: Devlet desteği ile yapılan TOKİ konutları, uygun ödeme koşulları ve faizsiz fiyatlarıyla günümüzde en çok tercih edilen konutlar arasında yer almaktadır. Devletin inşaat ve emlak sektörünü canlandırıp, ev sahibi olmak isteyen kişilerin hayallerini gerçekleştirmek için yürüttüğü Toki projesi, birçok insanı ev sahibi yapmıştır. Evin mevcut değeri üzerinden hazırlanan ödeme planları ile faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak çok kolay. Bütçenize uygun olarak hazırlanan ödeme planları sayesinde her ay ortalama bir kira bedeli değerindeki taksitlerle ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz. Peşin yaptığınız ödemelerde ise indirim oranı uygulanmakta ve ev mevcut değerinin alında alınabilmektedir.

– Koopertifler: Konut kooperatifleri de uygun ödeme koşulları ile faizsiz ev sahibi olma imkanı sunmaktadır. Kooperatif inşaatı başlamadan önce kooperatife dâhil olarak çok daha uygun fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz. Kooperatif sözleşmesinde belirtilen tarihlerde belirtilen tutarlardaki ödemeler ile bütçenizi zorlamaz, ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

– Diğer projeler: Ev sahibi olmak isteyen kişiler için özel sektör firmaları da çeşitli konut kampanyaları yapmaktadır. Ödemeler ve fiyatlar konusunda alıcılara birçok seçenekler sunulmakta ve kolaylıklar sağlanmaktadır. Ayrıca bankaların yaptığı konut kredisi kampanyaları da ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Uygun faiz oranları ve kolay ödeme seçeneklerini içeren bu krediler ile hayalinizdeki eve kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İyi bir kredi notuna sahip herkes tarafından bu krediler banka ile yapılan anlaşmalar sonrasında kullanılabilmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × 2 =