18 July, 2024

Hayatımız Boyunca En Gerekli Yatırım

Hayatımız boyunca ve yaşamımız süresince ihtiyaç duyduğumuz en gerekli yatırım tatbikîde evdir. İyi veya kötü olması şart değil bizim olması ve nasıl satın alacağımız önemli olan mevzular arasındadır.

Evet, Bir Evim Olsa çok mutlu olurum ancak karlı bir yatırım olsa daha çok mutlu olurum mantığına sahip kişiler için çok gelişmiş ve kabul edilmiş bir yöntemle karşı karşıyayız. Birden fazla kişinin bir araya gelerek belli aralıklarda ödeme yapmaları sonucu ortaya çıkan yöntem sayesinde herkes evini çok kısa bir zaman dilimde almakta ve geri kalan ödemeleri yine aynı şekilde taksitler halinde ödemektedir.

birevim faizsiz ev

Dilerseniz bir ev, dilerseniz bir dükkân veya dilerseniz bir arsa dahi satın alabileceğiniz bir uygulamadır. Evin kullanım durumu, tamamen sizle alakalı ve seçeceğiniz tercihlerle alakalıdır. Günümüz şartlarında Kredisiz Ev Al mantığının uygulandığı gerçek bir yöntem olmasından ötürü kesinlikle faiz uygulaması da yapılmamaktadır. Uygun rakamlarda sıfır ve ilk sahibi olabileceğim Bir Evim Olsa diyenlerin hepsi bu şekilde ev sahibi olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Hem kira ödemek hem de banka kredisi ödemek biraz ağır olacağı için evinizi alıp kiranız karşılığında taksit ödemek daha caziptir.

Yönteme katılmanız durumunda grubunuz içerisinde noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle evinizi alacağınız tarih belirlenmiş olur. Faiz ödemek istemeyen veya zamanında ödeyip de canı yanan kişiler için Kredisiz Ev Al yöntemi oldukça mantıklı ve son derece güvenilirdir. Her ne olursa olsun tapunuzu kendi üzerinize almakta ve artık o evin tek sahibi olmaktasınız. Kendinizi veya çocuklarınıza yapacağınız en ideal yatırım olarak hayatımıza girmeyi başarmıştır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × four =