21 May, 2024

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Projesi

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü hemen herkesin hayal ettiği bir hayatı gerçek kılacaktır. Gerek mimarisi gerek anlatılacak olan özellikleri sayesinde sağlıklı, pozitif ve konforlu bir yaşam, proje sakinlerini beklemektedir.

birevim faizsiz ev

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Kat Planları

Sağlıklı bir yaşam için stresten uzak kalmak ya da daha sakin ortamlarda kalmak uzmanlar tarafından tavsiye olunan şeylerin başında gelmektedir. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü kat planları bu neden yüzünden yatay ve iki kattan oluşacak şekilde tamamlanmıştır. Üstelik güvenlik açısından da oldukça iyi olan köy içerisinde gerek emeklilik hayatı gerek gündelik yaşam oldukça iyi şekilde sürdürülebilecektir. Bu bağlamda yapıların içerisinde 100 adet farklı bağımsız hane yer almaktadır.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Ödeme Seçenekleri

ABD’nin yaşlı yaşam uzmanı olan Avendelle ve Acıbadem Sağlık grubu ortaklığı ile hayata geçirilen proje içerisinde yaşlıların tüm ihtiyaçları düşünülmektedir. Bireysel şekilde satın alınabilecek olan konutlar aynı zamanda anne ve babalara hediye de edilebilmektedir. Bu kapsamda Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü ödeme seçenekleri açısından da arı yönler bulundurmaktadır. Kredi çekimine uygun rakamların oluşturulması kapsamında yaşlıların rahat bir şekilde emekliliklerinin keyfini sürmeleri garantilenmektedir. Projede yeşil alanların büyük bir alan kaplamasından iç avluların boyutlarına kadar tüm detaylar emeklilerin kullanımı düşünülerek tasarlanmıştır.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Özellikleri

Hobi bahçeleri Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü özellikleri arasında en dikkat çekici olanlarından biri olarak kabul edilmektedir. Proje kapsamında emeklilerin gündelik yaşamlarını daha kaliteli hale getirmek hedefi bulunmaktadır. Buna bağlı olarak her hanede özel hobi bahçesi tasarımlarına imza atılmıştır. Projenin özellikleri kapsamında sağlık hizmetlerinin ayrıcalıklı şekilde verildiğinin de altı çizilmektedir. Acıbadem kalitesi ile verilen sağlık hizmetlerinde 7/24 zaman kısıtlaması yapılmamaktadır. Üstelik sağlıklı bir yaşamı garanti eden proje kapsamında sebze ve meyve yetiştiriciliği de gerçekleştirilecektir. Verilen garanti kapsamında tercih eden konut sahiplerinin meyve ve sebzelerini bizzat yetiştirecekleri anlaşılmaktadır. Böylelikle emekliler ya da büyükler yaşlılık hayatlarında bir köşeye çekilmek yerine kendilerini aktif hissedecekleri meşgaleler elde edebileceklerdir.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Nerede ve Yakın Çevresi

Özellikleri ve sağlayacağı avantajlar ile birlikte Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü nerede konusu daha çok gündemde kalmaktadır. Firma yetkilileri tarafından gerçekleştirilen açıklamalar projenin tamamının Silivri’de yer aldığını göstermektedir. Üstelik sakin ve konforlu bir yaşam sürmesine karşın pek çok merkeze de yakındır. Fakat genel çerçevede proje içerisinde yaşlıların ihtiyaçları olan tüm detaylar düşünülmüştür. Bu sayede istek olmaması halinde site içerisinden uzaklara gitmek zorunda kalmadan ihtiyaçlar giderilebilecektir. Ulaşım açısından herhangi bir problem de olmadığı için konutlar ziyarete de açıktır. Avluların üstlerinin açılır kapanır olması ile bilirlikte temiz hava yaz kış hissedilebilecektir. Böylelikle emekliler gerçek manada sağlıklı bir hayata sahip olacaklardır.

birevim
Paylaş

13 Comments

 1. Sedef Özdemir Reply

  İnanılmaz bir proje, gerçekten ülkemizde böyle bir alanın olacağını hiç düşünmezdim.
  Yaşam köyü doğallıklarıyla birlikte şehirden kaçabileceğiniz bir yer, tatil gibi kiralık sistemde yapılırsa çok daha rağbet görür diye düşünüyorum.

 2. Sinem Çelik Reply

  Güncel fiyatları hakkında bir bilgi var mı? Annemle babama düşünüyorum böyle bir tatil köyü gibi yer 🙂

 3. Musa Turan Reply

  Yaşam köyü mantalitesi çok güzel olmuş, proje için fikir güzel olmuş ama güncel fiyatları konusunda bir bilgi var mı?

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Musa Bey,
   Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri Projesinde satın alma fiyatları 515.000 TL den (KDV Dahil, tapu, noter masrafları ve abonmanlık hariç) başalamaktadır.

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Süleyman Bey,
   616 dairede bulunan Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü’nde fiyatlar 1+1 dairelerde 337 bin TL’den başlıyor.

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Özge Hanım,
   Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Projesinde satışlara minimum 286.000 TL fiyatı ile başlamışlardı. Pandemi sonrası güncel fiyatları satış ofislerinde öğrenebilirsiniz.

 4. Gamze Yalçın Reply

  Sağlıklı yaşam köyü projesi gerçekten çok iyi, akrabam orada oturuyor ve misafirliğe gittikçe bayılıyorum ortamına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eight + thirteen =