Konut

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Projesi

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü hemen herkesin hayal ettiği bir hayatı gerçek kılacaktır. Gerek mimarisi gerek anlatılacak olan özellikleri sayesinde sağlıklı, pozitif ve konforlu bir yaşam, proje sakinlerini beklemektedir.

birevim-reklam

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Kat Planları

Sağlıklı bir yaşam için stresten uzak kalmak ya da daha sakin ortamlarda kalmak uzmanlar tarafından tavsiye olunan şeylerin başında gelmektedir. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü kat planları bu neden yüzünden yatay ve iki kattan oluşacak şekilde tamamlanmıştır. Üstelik güvenlik açısından da oldukça iyi olan köy içerisinde gerek emeklilik hayatı gerek gündelik yaşam oldukça iyi şekilde sürdürülebilecektir. Bu bağlamda yapıların içerisinde 100 adet farklı bağımsız hane yer almaktadır.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Ödeme Seçenekleri

ABD’nin yaşlı yaşam uzmanı olan Avendelle ve Acıbadem Sağlık grubu ortaklığı ile hayata geçirilen proje içerisinde yaşlıların tüm ihtiyaçları düşünülmektedir. Bireysel şekilde satın alınabilecek olan konutlar aynı zamanda anne ve babalara hediye de edilebilmektedir. Bu kapsamda Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü ödeme seçenekleri açısından da arı yönler bulundurmaktadır. Kredi çekimine uygun rakamların oluşturulması kapsamında yaşlıların rahat bir şekilde emekliliklerinin keyfini sürmeleri garantilenmektedir. Projede yeşil alanların büyük bir alan kaplamasından iç avluların boyutlarına kadar tüm detaylar emeklilerin kullanımı düşünülerek tasarlanmıştır.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Özellikleri

Hobi bahçeleri Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü özellikleri arasında en dikkat çekici olanlarından biri olarak kabul edilmektedir. Proje kapsamında emeklilerin gündelik yaşamlarını daha kaliteli hale getirmek hedefi bulunmaktadır. Buna bağlı olarak her hanede özel hobi bahçesi tasarımlarına imza atılmıştır. Projenin özellikleri kapsamında sağlık hizmetlerinin ayrıcalıklı şekilde verildiğinin de altı çizilmektedir. Acıbadem kalitesi ile verilen sağlık hizmetlerinde 7/24 zaman kısıtlaması yapılmamaktadır. Üstelik sağlıklı bir yaşamı garanti eden proje kapsamında sebze ve meyve yetiştiriciliği de gerçekleştirilecektir. Verilen garanti kapsamında tercih eden konut sahiplerinin meyve ve sebzelerini bizzat yetiştirecekleri anlaşılmaktadır. Böylelikle emekliler ya da büyükler yaşlılık hayatlarında bir köşeye çekilmek yerine kendilerini aktif hissedecekleri meşgaleler elde edebileceklerdir.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Nerede ve Yakın Çevresi

Özellikleri ve sağlayacağı avantajlar ile birlikte Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü nerede konusu daha çok gündemde kalmaktadır. Firma yetkilileri tarafından gerçekleştirilen açıklamalar projenin tamamının Silivri’de yer aldığını göstermektedir. Üstelik sakin ve konforlu bir yaşam sürmesine karşın pek çok merkeze de yakındır. Fakat genel çerçevede proje içerisinde yaşlıların ihtiyaçları olan tüm detaylar düşünülmüştür. Bu sayede istek olmaması halinde site içerisinden uzaklara gitmek zorunda kalmadan ihtiyaçlar giderilebilecektir. Ulaşım açısından herhangi bir problem de olmadığı için konutlar ziyarete de açıktır. Avluların üstlerinin açılır kapanır olması ile bilirlikte temiz hava yaz kış hissedilebilecektir. Böylelikle emekliler gerçek manada sağlıklı bir hayata sahip olacaklardır.birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Konut

Metrekare hesaplaması nasıl yapılır?

Konut

İstanbul'da kirada kalan insanın 5 ruh hali

Konut

Yeni Konut Projeleri İle Ev Sahibi Olun

Konut

İkametgah değişikliği nasıl yapılır?

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir