18 July, 2024

Hittown Ankara Projesi

Hittown Ankara projesi hem şehir hayatını seven hem de şehir karmaşasından uzak kalmak isteyenler için tasarlanmıştır. Özellikleri sayesinde şehir yaşamını daha konforlu ve sakin şekle getiren konutla Hit Yapı tarafından inşa edilmektedir.

birevim faizsiz ev

Hittown Ankara Kat Planları

Tasarımları ferahlık esasına göre yapılan Hittown Ankara kat planlarının arsa alanı 26 bin 500 metrekareden oluşmaktadır. Proje içerisinde konutların yanı sıra ofis ve dükkân tipi yapıların da satın alınması mümkündür. Satışa sunulan konut tiplerinde olanaklar 1+1 ile başlamaktadır. 1+1’den sonra ise 2+1, 1,5+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 gibi konutların olduğu görülmektedir. Konuların minimum büyüklükleri 65, maksimum büyüklükleri ise 199 metrekare şeklindedir.

Hittown Ankara Ödeme Seçenekleri

Günümüzde konut alımları için en çok tercih edilen yöntem banka kredilerine başvurmaktır. Ancak banka kredilerinin oranları herkesi memnun bırakacak kadar uygun değildir. Bu nedene bağlı olarak Hittown Ankara ödeme seçeneklerinde banka kredi imkânı oluşturmuştur. Ev sahibi olmak isteyenlerin % 0,98 faiz oranlarından kredi çekmeleri mümkündür. Verilen oranlar üzerinden kredi teminleri için Ziraat Bankası’nın tercih edilmesi gerekmektedir. Konut tiplerine göre peşinat ödemeleri ya da ara ödemeler şeklinde de ödeme yapılması mümkündür. Ancak bu tip ödemelerin kesinleştirilmesi için ilk etapta bir konut tipi belirlenmesi ve anlaşmaya varılması gerekmektedir. Bunun için yetkililerle iletişim alımlarda önemli aşamalardan biri olarak kabul edilmektedir.

Hittown Ankara Özellikleri

Daire, konut ve dükkânların karma yapıda olduğu Hittown Ankara özellikleri sayesinde konforlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. Üstelik proje içerisinde yaşam alanlarının maksimumlara erişim sağlaması hedeflenmiştir. Bu bağlamda çocuk oyun alanları artırılmıştır. Aynı şekilde basketbol sahası, futbol sahası gibi alternatif spor merkezleri de kurulmuştur. Kapalı otopark sayesinde ev sahiplerinin araçlarını güvenli bir şekilde tutmaları da garantilenmektedir. Yük asansör sistemi ise güvenliği ve taşınma sırasında çıkabilecek sorunları gidermek açısından önemlidir. Yapının depreme karşı dayanıklı olarak inşa edilmesi de güvenlik açısından önem arz eden özelliklerinden biridir. Üstelik yapının genel denetimlerinin tamamlandığı ve herhangi bir sorun bulunmadığı da bilinmektedir.

Hittown Ankara Nerede ve Yakın Çevresi

Yenimahalle son yıllarda Ankara’nın en çok yatırım alan bölgelerinden biri olarak kendini göstermektedir. Hittown Ankara nerede sorularının yanıtlarında da Yenimahalle ismi geçmektedir. Kendine ait yürüyüş parkuru bulunduran proje, çevresinde pek çok farklı sosyal alan da bulundurmaktadır. Özellikle Nata Delta AVM ’ye yürüme mesafesinde olması en iyi yönlerinden biridir. Aynı şekilde tercih eden kişiler Atatürk Olimpiyat Parkı ve İstanbul Yolu Metro Durağına da yürüyerek erişim sağlayabilmektedir. Görüldüğü üzere proje sadece özel araçlarla ulaşılabilecek şekilde tasarlanmamıştır. Metroya da bir hayli yakın olması sebebi ile toplu taşıma avantajı da bulundurmaktadır. Proje alanına yakın çok sayıda eğitim kurumunun olduğu da belirtilmektedir.

birevim
Paylaş

10 Comments

  1. Aykut Ünal Reply

    Ankarada yapılmış şahane projelerden biri bence Hittown projesi, fiyatlarıda böyle bir mimariye göre orta ayarda bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twelve + 5 =