21 May, 2024

İncek Prestij Projesi

İncek Prestij bu bölgede inşa edilen en büyük projelerden biri olma özelliğine sahiptir. Projenin Fırat Life Style ve Dema İnşaat ortaklığı ile hayata getirildiği bilinmektedir.

birevim faizsiz ev

İncek Prestij Kat Planları

Toplu yaşam alanı oluşturan projelerde inşa edilen alanın büyüklüğü çok önemlidir. İncek Prestij kat planlarının geniş olmasını sağlayan ana etmenlerden biri projenin arsa alanının çok büyük olması şeklinde açıklanabilmektedir. Çünkü proje toplamda 60 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmektedir. Hemen teslim olarak alınabilen konutların alternatifleri ise bir hayli fazladır. 1+1’den sıralı şekilde yükselen konut tiplerinde 5+1’dem sonra 5+2, 6+2, 4+2 ve 3+2 seçenekleri satılmaktadır. Konutların en küçüğünün bile 77 metrekare büyüklüğü bulunmaktadır. Bu sayede konut sahiplerine ferah yaşam alanları oluşturulabilmektedir.

İncek Prestij Ödeme Seçenekleri

Konut sahibi olmak isteyenler İncek Prestij ödeme seçeneklerinden farklı şekillerde istifade edebilmektedir. Bu bağlamda sıklıkla tercih edilen yöntem banka kredileridir. Firma tarafından yapılan açıklamalara göre konutlardan istenen rakamlar banka kredilerine göre ayarlanmıştır. Bu sayede birikmiş paraları olmayan bireyler uygun faiz oranlarından kredi çekerek ödemelerini gerçekleştirilebilmektedir. 12 farklı tipte daire seçeneği olduğu için ödemelerde çekilmesi gerekli olan para miktarı da değişim göstermektedir. Bu neden yüzünden kredi faiz oranlarının ya da miktarlarının araştırılmasından önce konut tiplerine göre fiyat analizlerinin yapılması gerekmektedir.

İncek Prestij Özellikleri

İncek Prestij özellikleri ile birlikte yaşamın daha modern ve konforlu bir hal almasını sağlamaktadır. Bu bağlamda site sakinlerinin ortak kullanımlarına açık sosyal tesisler ve spor alanları yapılmıştır. Fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, restoran, yürüyüş parkuru sitenin özelliklerinden sadece birkaçıdır. Ayrıca binaların özellikleri ile de modern bir yaşam artısı yakalanabilmektedir. Bloklarda lobi, yangın merdiveni, jeneratör, resepsiyon, yük asansörü ve standart asansör bulunduğu bilinmektedir. İnşası tamamlanan her konut için ise ankastre beyaz eşya avantajı sunulmaktadır. Aynı şekilde konutlarda merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve akıllı ev sistemlerinin yer aldığı açıklanmıştır. Projenin tüm yapı denetimlerinden geçtiği de resmi açıklamalar arasında bulunmaktadır.

İncek Prestij Nerede ve Yakın Çevresi

Proje bilgileri çerçevesinde İncek Prestij nerede konusunda net bilgiler sağlanabilmektedir. Çankaya içerisinde yer alan proje tam olarak Yeşil Barış Sitesi’nin yan tarafında bulunmaktadır. Konumu itibari ile yapının değerinin oldukça yüksek olduğunun altı çizilmektedir. Özellikle bu çevredeki kira gelirlerinin yüksek olduğu bilinmektedir. Ayrıca projenin yakın çevresinde pek çok sosyal alan, sağlık kurumu ve eğitim merkezi bulunmaktadır. Projenin değerinin artışındaki nedenlerden biri de önemli alanlara yakınlık özelliğinden ileri gelmektedir. Son olarak bu proje ile hedeflenen şehir yaşamını doğa ile iç içe hale getirmektir. Bu bağlamda yapılan çalışmalar çerçevesinde konut sahiplerinin yemyeşil bir manzaraya sahip olmaları sağlanmıştır.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Birevimolsa Reply

   Merhaba Ceyda Hanım,
   İncek Prestij Projesinde 4+1 tipindeki daireler 549.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

 1. Arif Öztürk Reply

  Lokasyon olarak her noktaya yakın olması çok güzel, bu tarz konutlar işyeri ofisleri için çok fazla ilgi görüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × two =