18 July, 2024

İnistanbul Projesi 

İnistanbul daire projeleri sayesinde pek çok farklı daireyi satışa sunmuştur. İş GYO ve NEF ortak çalışması ile yürütülen proje kapsamında gerek metrekare açısından gerekse özellikler açısından her ihtiyaca yönelik daire temin edilmesi mümkündür.

birevim faizsiz ev

İnistanbul Kat Planları

Projenin tasarımlarının yapıldığı ana alanın 20 bin metrekare olduğu bilinmektedir. Buna bağlı olarak oluşturulan toplam konut sayısı ise 550 olarak açıklanmıştır. 550 adet konutun İnistanbul kat planları değişik şekillerde gerçekleştirilmiştir. Tasarımlarda 1+1’ler en küçük daire tiplerinden biridir. 1+1 dairelerin en minimal metrekaresi ise 49 metrekareden oluşmaktadır. Proje kat planlamalarında 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde alternatifler de yer almaktadır. Açıklamalara göre 2+1 olan daireler 79, 3+1 olanlar 131 4+1 olanlar ise 225 metrekaredir.

İnistanbul Ödeme Seçenekleri

İnistanbul ödeme seçenekleri ile de bireylerin gözlerini korkutmamaktadır. Ülkemizdeki mali duruma karşı projede %20 oranında indirim imkânı bulundurulmaktadır. Üstelik indirim ile eşzamanlı olarak 120 ay geri ödemesi olan bir banka kredisinin kullanımı da mümkündür. Ev sahibi olmak isteyenlerin ya da yatırımlarını geliştirmek isteyenlerin ödemek zorunda oldukları peşinat miktarı ise %5 civarındadır. Peşinat oranlarının düşük olması da ödeme olanakları açısından bir artı ve avantaj şeklinde lanse edilmektedir. Yenilenen kampanyalardan haberdar olunması ya da geçerlilik kontrolü için yetkililere ulaşmak yeterli olacaktır.

İnistanbul Proje Özellikleri

Projenin özelliklerinin pek çok farklı ana başlığı olduğu bilinmektedir. İnistanbul özelliklerinin fazla olması ise şehir yaşamının daha kolay hale geleceğinin kanıtı niteliği taşımaktadır. Sitenin genel kapsamda sayılacak özellikleri açık ve kapalı yüzme havuzları ile başlamaktadır. Çocuk yüzme havuzu ve çocuklar için oyun alanı bulunduran site böylelikle çocuklu ailelerin isteklerini karşılamaktadır. Sitenin kreş bulundurması da atlanmaması gereken detaylardan biri olarak gösterilmektedir. Basketbol sahsı, futbol sahası, kapalı otopark, güvenlik ve yürüyüş parkuru da sitenin cazibesini artıran etmenlerdendir. Proje ile ev sahibi olmak isteyenlerin ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, balkon, merkezi ısıtma ve ebeveyn banyosu gibi artıları da elde edeceklerini bilmeleri istenmektedir.

İnistanbul Nerede ve Yakın Çevresi

İstanbul’un merkezinde yer alan İnistanbul konumu sayesinde ulaşım problemlerini ortadan tamamen kaldırmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda sadece özel araç kullanımı ile erişim sağlanması dönemlerinin geride kaldığını da söylemek mümkündür. Proje özellikle Davutpaşa Metro İstasyonu’na sadece 100 metre uzaklığındadır. Böylelikle metro kullanımı ile birlikte toplu taşıma olanakları da değerlendirilebilmektedir. Farklı bölgelerle ulaşımı sağlayan otoyollara da yakın olan proje özel araçlarından vazgeçemeyenlerin beklentilerini de karşılamaktadır. Üstelik merkezi bir yerde bulunması sayesinde eğitim ve sağlık hizmetlerinden kolaylıkla fayda sağlanması garantisi verilebilmektedir. Özellikle sağlık hizmetlerinin temin edilmesi açısından proje yakınlarında birden fazla alternatif alan bulunmaktadır. Eğitimde de imlanlar geniş olmasına karşın genellikle servis kullanımı tercih edilmektedir.

birevim
Paylaş