Trend Yaşam

İş adamı Ali Ağaoğlu’nun muhteşem yalısı!

İnşaat dünyasının ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu lükse düşkünlüğü ile adından oldukça söz ettiriyor. Boğazın en güzel yerlerinden Vaniköy’de yaşayan Ali Ağaoğlu’nun yalısından bazı kareleri sizler için derledik.

birevim-reklam

Boğazın en güzel yerlerinden biri olan Vaniköy’de doğayla iç içe.

Yalı, dört katlı. En alt katta hobi odası ve bilardo salonu var. Zemin katta salon ve mutfak, orta katta yatak odası, en üst katta da hobi odası var. Aşağıda iki, yukarıda iki olmak üzere dört de banyosu var.

Yaklaşık bir buçuk dönüm bahçe içinde, toplam 600 metrekare civarında.

Denizi çok sevdiğini fakat denizle haşır neşir olmadığını söyleyen Ağaoğlu; suyu küvette, jakuzide daha çok sevdiğini dile getirdi.

Yoğun işlerinden dolayı evde çok vakit geçiremediğini söyleyen Ağaoğlu şu ifadeleri kullandı; “Evi işlerimin yoğunluğundan dolayı maalesef misafirhane gibi kullanıyorum. Gece kaçta yatarsam yatayım, sabah saat yedide uyanırım, en geç sekizde de evden çıkarım. Evimde en keyif aldığım şey kahvaltı yapmak. Akşamları da yemek, davet, toplantı derken eve gelişim 22.00 – 23.00’ü buluyor. Evde çok zaman geçirdiğimi söyleyemem. Günde ortalama 16 – 18 saat çalışıyorum. Evin keyfini ben süremiyorum, hanım sürüyor. Bir de evde çalışan yardımcılar.”birevim-sabit-reklam
Benzer Yazılar
Trend Yaşam

Birikim Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Trend Yaşam

2019 Bahçe Dekorasyon Trendleri

Trend Yaşam

Amerikan Mutfak Nedir?

Trend Yaşam

Veraset İlamı Süresi Ne Kadar? Veraset İlamı Süresi Geçerse Ne Olur?